Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

M.Szołtysek i Wesołe Trio

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

M.Szołtysek i Wesołe Trio


Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio to zespół, który gra i bawi nas już od 2000 roku. Na samym początku grupa związała się z telewizją Katowice (TVP3) i do teraz występuje często na różnych imprezach pod jej patronatem. Sam Mirosław Szołtysek prowadzi w TVP3 Śląski Koncert Życzeń oraz własny autorski program „Zabawa u Szołtyska”. Pojawia się również w audycjach regionalnych rozgłośni radiowych, np. w Radiu Piekary i Radiu „Barys”. Jest gościem stacji telewizyjnych TVN oraz TVP. Często możemy także przeczytać o nim w regionalnych i ogólnopolskich gazetach i czasopismach.

Oprócz Mirosława Szołtyska w zespole świetnie tańczą i śpiewają dwie śliczne dziewczyny. Leader grupy sam zajmuje się pisaniem tekstów, co więcej, pisze piosenki innym znanym śląskim grupom.

Występy zespołu z pewnością przypadną Ci do gustu. Przeważa w nich wzruszająca muzyka śląska zawierająca refleksje nad obyczajami i piękną tradycją naszego regionu.

Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio proponuje różne rodzaje muzycznych spotkań. Między innymi: koncert, biesiadę, babski comber. Każda impreza trwa od 90 do 180 minut i zwykle, oprócz regionalnej muzyki biesiadnej, okraszana jest doskonałym śląskim humorem i dowcipem, którego mogą z powodzeniem słuchać także najmłodsi (brak przekleństw). Ty również możesz wynająć zespół – wystarczy wejść w zakładkę „Oferta” na autorskiej stronie grupy.

Do tej pory kapela ma w swoim dorobku 9 solowych płyt i już pracuje nad następnymi. „Nadzieja” oraz „Jak motyle” to najbardziej taneczne krążki, które pozwolą Ci świetnie się bawić na śląskiej imprezie.

Na stronie internetowej zespołu znajdziesz newsy o następnym koncercie, link do fanpage na Facebooku oraz całe menu z przydatnymi informacjami. W zakładce Demo MP3 posłuchasz fragmentów największych przebojów, klikając na Teledyski, zobaczysz wideoklipy zespołu, a w galerii obejrzysz zdjęcia z koncertów oraz sesji zdjęciowych.

Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio to śląska grupa, której piosenki z pewnością będziesz nucić każdego dnia.

Dodaj komentarz

Formularz

Uwielbiam Pana szlagiery,pozdrawiam z Melbourne
Jo dziynkuja Cie(Panu) Mirku za te wszystkie piesnieczie i colko GWARA nasza SLONSKO.Kejsik my nie smieli godac po naszymu we Szkolach co bylo moim zdaniym najwiynkszom gupotom!Bardzo mie to raduje ze coroz wiyncy jest Wos co ta nasza gotka zas uzywo - propaguje i uczy nasze dziecka tej gotki ,co nom nasie Lojcowie,Omy i Opy z nami losprawiali.Gorko Wom dziynkuja i wiynszuja dali powodzynio.Pozdrowiom colko Wasza Czelotka.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio