Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Duo Fenix


Zespół Duo Fenix – Dwa Fyniki występuje dla ciebie już od 1993 roku. W skład grupy wchodzą Krystyna Dubik i Waldemar Kołaczyk. Od 1998 roku do artystów dołączył znany z Radia Opole Eugeniusz Koniak. Trio grało razem jako Francik i Dwa Fyniki do 2001 roku – czego owocem była pierwsza autorska płyta. Następne lata to ponowne występy w duecie. Duo Fenix śpiewa dla swoich fanów zarówno w gwarze śląskiej jak i po polsku. Do tej pory udało im się wydać 5 kaset magnetofonowych oraz osiem płyt. Grupa cały czas pracuje nad nowym menu muzycznym.

Wideoklipy autorów popularnej piosenki „Życzymy szczęścia” pojawiają się w programach telewizji Opole, Katowice, TRWAM, Polsat oraz TVS. Utwory zespołu natomiast usłyszysz w regionalnych radiach: Opole, Vanessa, Piekary, Plus. Duet dba również o swój wizerunek w Internecie, często pojawiając się na forach i portalach zajmujących się muzyką rozrywkową.

Oficjalna strona zespołu wita nas melodiami Duo Fenix, których więcej usłyszymy w zakładce MP3. Na głównej stronie oraz w zakładce Koncerty dowiemy się o zbliżających się występach duetu. Zakładka Galeria – to miejsce, które możesz współtworzyć. Jeżeli masz ciekawe zdjęcia z koncertów grupy, wystarczy, że prześlesz je na podany na stronie adres e-mail. Jeżeli jesteś ciekawy, jak na żywo wyglądają spotkania muzyczne z Dwoma Fynikami, musisz odwiedzić zakładkę Video, gdzie znajdziesz fragmenty koncertów oraz wszystkie wideoklipy. W księdze gości przeczytasz ciepłe komentarze fanów i sam będziesz mógł zostawić parę słów dedykowanych zespołowi.

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, czy warto poświęcić czas na zapoznanie się z Duo Fenix – Dwa Fyniki – nie czekaj! Jeśli lubisz prawdziwie śląskie granie, refleksyjne teksty pełne śląskiej tradycji czy skoczne melodie zmuszające do tańca – to właśnie zespół dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Formularz

Gdzie będą koncerty 2020r pozdrawiam
Mieszkam w centralnej Polsce i chętnie oglądam na stacji TVS śląskie przeboje, koncert życzeń a Wasza grupa Duo Fenix jest wspaniała jest naprawdę miło oglądać uśmiechniętą Panią z dołeczkami.
Spiewacie wysmienicie. Nigdy nie mialam okazji Was zobaczyc w USA
Spiewacie wysmienicie. Nigdy nie mialam okazji Was zobaczyc w USA.
Zycze duzo wiecej udanych wystepow nie tylko w Polsce ale rowniez
za granica.
Super piosenki pozdrawiam milo z Krakowa.
Gratulacje super melodie pozdrawiam
Uwielbiam śląskie przeboje!
Wszystkie są dla mnie piękne! Aż miło słuchać piosenek w wykonaniu przesympatycznych wykonawców!
Duet "Duo Fenix"- "Życzymy szczęścia" - super! Bardzo często słucham tej piosenki
z łezką w oku- przesłanie zawarte w słowach piosenki - dla mnie zawsze
Uniwersalne !!! Duet - przesympatyczny!!
W Nowym 2018 Roku życzęWszystkim Wykonawcom śląskich przebojów - dalszych sukcesów i wielu wielu wielbicieli!
Pozdrawiam !
Jesteście super, Wasze piosenki to moja nuta, dzękujemy za koncert w Górze Śląkiej, pozdrawiamy Was ja i Brygida
Piękne piosenki,no i zespół bardzo miły,aż miło jest słuchać i patrzeć.Dużo Zdrowia i szczęścia na długie lata z całego serca życzę.
Czy państwo jesteście malzenstwem
Bardzo fajne utwory. Jestem z pomorza i zawszę jak do babci idę to tego słuchamy :)
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów na liście Šląskich Szlagierów. Co tam słychać w naszym ukochanym OPOLU? Waldek gratulujemy tytułu DZIADKA. My też jesteśmy Dziadkami. Mamy wnusię Hanusię.Jeszcze raz pozdrawiamy. Oglądaliśmy Was na TVS. W Walentynki.
cześć

Łokropnie fajnie grocie yno tak dali.
Od dłuższego czasu jestem miłośniczką TVS uwielbiam śląską mowę i śląskie śpiewanie. Tworzycie Państwo super grupę, życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam z Wielunia.
Śliczna piosenka. Słucham ją co wieczór .Pozdrawiam .
Super Zespół tworzycie ... Dziękuję za śliczny Koncert w Lipnie [24 10.2015 ] jesteście niesamowici , świetne poczucie humoru . Kacper świetny ma głos.... Koncert bardzo mi się podobał ..Dzień bez uśmiechu i muzyki jest dniem straconym ..
Uwielbiam wasze piosenki i te w których śpiewa Kacper. Dziękuję za piękny występ 19 września w Domu Kultury w Damasławku.
Dziekuje za wczorajszy wystep w Rybniku jestescie cudowni
Teresa
Uwielbiam sluchac Was pozdrawiam.
Uwielbiam sluchac waszych piosenek,goraco pozdrawiam zMelbourne
Uwielbiamy sluchac was ,Pozdrowienia z Melbourne.
Uwielbiam sluchac waszych piosenek,Dziekuje
Bardzo lubię Was słuchać,a szczególnie podoba mi się piosenka "Powiedz mamo".Uwielbiam śląskie szlagiery.Pozdrawiam !
bardzo fajnie śpiewacie , podobają mi się Wasze piosenki super gratuluje
uwielbiam slaskie szlagiery oraz tvs często slycham i oglądam lista slaskich szlagierow i inne audycje pozdrawiam wszystkie zespoly grzes z Opolszczyzny dokładniej glucholazy

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio