Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Beata Michalska


Beata Michalska większości kojarzyć się może jedynie z zespołem Beata i Marcin. Oczywiście, artystka w 2005 roku swoją karierę estradową rozpoczynała właśnie w tym zespole, śpiewając i grając na gitarze. Wtedy jej sceniczny partner grał na instrumentach klawiszowych i również śpiewał. Jednak serce wokalistki od zawsze biło szlagierowo, a jej energia i wewnętrzna siła są przeznaczone do tworzenia nowych utworów. Być może właśnie to były powody, dla których artystka zdecydowała się na krok dalej, czyli podjęcie solowej kariery.


Po raz pierwszy w pojedynkę wystąpiła 27 września w Szymocicach podczas pożegnania lata z listą śląskich szlagierów i zaprezentowała utwór "Przy tobie zmienia się świat". Piosenkę dla Beaty napisała jej producentka i nauczycielka śpiewu Ola Gawliczek. 26 maja 2016 roku w Chorzowskim Centrum Kultury podczas Szlagierowego Dnia Matki odbyła się premiera najnowszej piosenki wokalistki - "Uśmiechnij się".


Wokalistka postawiła na karierę solową ponieważ już dawno marzyła o tym, by w jak największym stopniu samodzielnie decydować o swojej karierze i utworach jakie będzie prezentować. Mimo większej odpowiedzialności podczas samodzielnych koncertów Beata niezwykle ceni sobie wolność i niezależność, które z sobą niosą właśnie takie występy.


Ogromne wsparcie Beacie daje rodzina. Rodzice oraz najbliżsi przyjaciele od zawsze w nią wierzą i trzymają mocno kciuki. Oczywiście, podczas jej drogi na szczyt ciągle pojawiają się i takie osoby, które wątpią w to, że Beata jest przygotowana na występy solo. Sama zainteresowana nie ma jednak co do tego żadnych wątpliwości, a jej mentalne przygotowanie do samodzielnej kariery jest na najwyższym poziomie i jak twierdzi - nigdy nie była bardziej zdecydowana na to, by obrać ten kierunek. Aktualnie Beata stara się więc jak najlepiej przygotować do wydania swojej pierwszej płyty, biorąc regularnie lekcje śpiewu i gry na gitarze - na którą zawsze jest miejsce w jej sercu - obmyślając strategię działania oraz choreografię na koncerty.


Oprócz pracy nad własnym samorozwojem i karierą sceniczną - Beata studiuje. Na uczelni podjęła kierunek: gry i grafika interaktywna. Kobieta zatem interesuje się szeroko pojętą grafiką komputerową, tworzeniem i projektowaniem gier i programów komputerowych. Jednak w obszarze jej głównych zainteresowań jest grafika reklamowa.


Słowa, które jak sama mówi najlepiej opisują jej życie i karierę estradową to: zawsze do przodu. I rzeczywiście, jak tylko wejdziecie na oficjalny profil kobiety na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/beata.michalska.528?fref=nf, zauważycie jak szybko rozwija się jej kariera. Znajdziecie tam, oprócz zdjęć z występów czy nagrań z koncertów, liczne wywiady zarówno do gazet, radia jak i telewizji.


Pani Jola, mama Beaty zawsze mówi swojej córce: "nigdy się niczego nie bój, zawsze sobie poradzisz". Stale mając te słowa w sercu, wokalistka prze do przodu i osiąga swoje najskrytsze artystyczne marzenia.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio