Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Jesika


Jesika to pseudonim artystyczny uroczej, młodej kobiety, która swoim głosem jest w stanie rozkochać w sobie każdego słuchacza, potrafiącego docenić niezwykły wokalny kunszt oraz sceniczny profesjonalizm. Jest ona niespotykanie utalentowaną piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej specjalnością jest tworzenie muzyki rozrywkowej. Dzięki doskonale dobranemu i bogatemu repertuarowi muzycznemu i anielskiemu głosowi, artystka ciągle zdobywa ogromną popularność wśród licznych słuchaczy.

Piękna wokalistka już od najmłodszych lat przejawiała zdolności muzyczne. Pierwsze kroki związane ze swoją największą pasją stawiała w wieku ośmiu lat, kiedy rozpoczęła naukę gry na fortepianie. Ta utalentowana młoda dama pierwszą piosenkę napisała już w wieku czternastu lat. Jednym z ważniejszych momentów w życiu kobiety było ukończenie Państwowej Szkoły Muzycznej w Strzelcach Opolskich w klasie fortepianu. Właśnie dzięki temu instrumentowi zaczęła się jej przygoda z muzyką. Pierwszym poważniejszym krokiem w karierze Jesiki było nagranie przeboju „Chwytaj chwile” w 2010 roku. Piosenkę można było usłyszeć w wielu radiowych listach przebojów –zajmowała w nich wysokie pozycje – oraz licznych stacjach telewizyjnych. Wokalistka zdecydowała się na pseudonim muzyczny, wykorzystując swoje nietypowe imię.

Kariera utalentowanej piosenkarki potoczyła się dość szybko. Już w kwietniu 2012 roku udało jej się wydać debiutancką płytę zatytułowaną: „Prosto z serca”. Zaledwie po roku – w sierpniu 2013 roku – zdecydowała się wypuścić swój drugi krążek: „Wytatuowany w sercu”. Ponad dwa lata później, 27 listopada 2015 roku, wierni słuchacze Jesiki doczekali się jej trzeciej płyty o tajemniczym tytule: „Niekończąca się opowieść”. Niewiele osób wie, że na rynku muzycznym ukazała się również płyta DVD, którą artystka zatytułowała „Najlepsze z najlepszych”. Nic w tym dziwnego, ponieważ na krążku znalazła się kolekcja jej znakomitych teledysków oraz wspaniały zbiór zdjęć zebranych z granych od wielu lat koncertów.

Muzyczne doświadczenia wokalistka czerpała nie tylko z zagranych koncertów i studyjnych nagrań. W maju 2013 roku artystka zdobyła pierwsze miejsce na „Festiwal Disco Bandżo” w Starogardzie Gdańskim. Wzięła również udział w znanym programie emitowanym w TVN – „Rozmowy w toku”. Opowiadała tam o swojej muzycznej karierze. Można było ja również zobaczyć i posłuchać w wielu innych rozgłośniach radiowych oraz programach telewizyjnych, do których często zapraszana jest jako gość.

Jednym z większych muzycznych osiągnięć Jesiki jest występ na festiwalu „Alpen Grand Prix” w Meran we Wloszech. Był to międzynarodowy konkurs piosenki, podczas którego reprezentowała nasz kraj. Eliminacje odrzuciły wielu jej konkurentów, w związku z czym była jedyną Polską wokalistką w gronie dwunastu pozostałych finalistów z ośmiu krajów. Podczas festiwalu artystka zaprezentowała utwór „Fliegen”.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu scenicznemu Jesikę można usłyszeć zarówno na koncertach plenerowych, festiwalach muzycznych, w domach kultury i muzyki, klubach, jak i na imprezach zamkniętych. Istotnym wydaje się być również fakt, iż wokalistka, oprócz niebywałych zdolności muzycznych, ma również dobre serce. Piosenkarka wspiera liczne organizacje charytatywne.

Artystka do swoich koncertów rzetelnie się przygotowuje. Uwielbia występować, więc każdy jej projekt przepełniony jest pozytywną energią. Dba również o walory wizualne, dlatego na scenie obok niej fani mogą zobaczyć profesjonalnych tancerzy. Nie bez znaczenia dla wokalistki są również kreacje. Stara się nimi zaskakiwać swoich słuchaczy, niejednokrotnie w ich tworzeniu korzystała z pomocy profesjonalnej projektantki.

Talent Jessiki jest doceniany zarówno przez młodych jak i nieco bardziej doświadczonych życiowo fanów. Nie tylko tych z Polski, ale również, od niedawna, tych z poza granic naszego kraju – mowa o Niemczech i Włoszech. Niewątpliwą cnotą utalentowanej piosenkarki jest ogromne serce, które jest w stanie w pełni poświęcić swojej największej pasji, jaką jest muzyka.

Dodaj komentarz

Formularz

Super piosenkarka o wielkim sercu
Super pani śpiewa
jestem już emerytem ale jak usłyszałem twoje piosenki tak cały czas lecom w moim samochodzie a nagłośnienie mam takie że 500m przed domem wszyscy słyszą jak jadę nie mówiąc co się dzieje jak jadę po mieście jesteś świetna gdzie nowe nagrania.
Jesiko uwielbiam twoje piosenki jesteś kochana.Pozdrawiam serdecznie z Lublina
Pani Jesiko uwielbiam słuchać piosenki są cudowne , głosuje na Panią Pozdrawiam
TWE PIOSENKI SĄ SUPER NAJLEPSZE ZAWSZE SLUCHAM ICH ZAGŁOSUJĘ NA JESIKA
Szanowna Pani Jesiko mam bardzo zagorzała fanke która uwielbia pani piosenki tak bardzo by chciała dostac płyte z dedykacja od pani dla niej oraz zobaczyc pania na żywo.
Tylko jesika
Bardzo piekna kobieta uwielbiam twoje piosenki
Uwielbiam Piasenki Jesiki są super :)głosuje na Jesike
Jessica masz bardzo piękne piosenki które można je słychać cały czas na ograło oraz jesteś prześliczna i przeuroczą kobieta pozdrawiam cię
Kocham Cię Jesiko i Twoja muzykę
Głosuje na Jesike
Kocham Cię Jesiko i Twoją muzykę ????????❤️
Jesico to co robisz jest cudowne uwielbiam Cię słuchać
Głosuje
Wszystkie piosenki są super fajnie się ich słuch zwłaszcza na żywo na koncercie Jesiki uwielbiamy z całą rodzina i jak jedziemy słuchamy w samochodzie pozdrawiamy i jak najwięcej tak wspaniałych utworów
Wszystkie piosenki są super
Cudownie spiewasz.Zresztą jesteś nasza śląska. Pozdrawiam serdecznie. Piosenki twoje lubię słuchać teksty napisane z życia wzięte.
Jesiko wszystko co tworzysz jest cudownie ????Pozdrawiam gorąco i życzę samych sukcesów ????????????????????????????????????????????????
No jeśli jesteś super laleczka i masz super piosenki serdecznie pozdrawiam ????????
Jesika to mój najwspanialszy ukochany idol...jest cudowna tak jak ojej wszystkie piosenki... Pozdrawiam cię Jesika...
Super.Pozdrawiam.????
Wszystkie twoje piosenki są super.
Same wpadają w uszy????
Uwielbiam utwory Jesiki. Koncerty z Jesiką to jest super impreza pozdrowienia dla ciebie Jesiko ❤️????????????????

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio