Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Karpowicz Family


Założycielem zespołu jest Zbyszek Karpowicz, który jednocześnie jest liderem grupy. Od roku 2000 wielkość zespołu ulegała zmianom. Obecnie w jego składzie możemy zobaczyć: Agnieszka Doliszniak, Anna Karpowicz, Magdalena Cichecka, Karina Morkis, Monika Wieczorek, Aleksandra Wodzisz, Helmut Gaweł i Zbyszek Karpowicz.

Zespół prezentuje repertuar zarówno koncertowy jak i taneczny w stylu latyno-amerykańskim.
Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością. Tancerki wspaniale uzupełniają występy wokalistów, tworząc dynamiczną a zarazem pełną gracji atmosferę sceniczną.

Dowodem ich ogromnej popularności są setki koncertów w kraju i za granicą. Na swoim koncie mają już 30 nagranych teledysków emitowanych przez "TVP3 Katowice", "Śląską Telewizję Miejską", "Sfera TV", "GTV Zabrze" oraz "Telewizję TVS".

W ich dorobku artystycznym zobaczyć możemy już osiem płyt CD: "Westchnienie", "Radość", "Viva Mexico", "Już taka jesteś", "Droga do Ciebie" , "Moje przeznaczenie", "Nektar Szczęścia", "Kolędy".

Główne motto zespołu: "Nieść ludziom radość i nadzieję".

Dodaj komentarz

Formularz

MILUTKO I SERDECZNIE POZDRAWIAMY-DANUSIA I JUREK
Bardzo się podobało -fajny zespół ,ładne dziewczyny,energetyczna siła
Pieknie gracie zycze wszystkiego dobrego.
Zbyszku życza dalszego fajnego granio i udasnyj dalszyj pracy nad nowymi spiywkami sląskimi Pozdrawia ciebie , helmuta oraz zespol tanczący grejcie tak dli dopóki sie świat nie zawali piosynkami umilacie nam zycie i do spiywanio i tańczynio prosicie pozdrowiynia tyz od ekipy radia bercik.
Pozdrowiom i życza samych Sukcesów

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio