Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Maria Szymków


Pierwsze kroki na scenie muzycznej Pani Maria postawiła, występując w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie. Pełniła ona wówczas rolę wokalistki i solistki. Koncerty z jej udziałem można było oglądać zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju (występy na najbardziej prestiżowych salach koncertowych).

Odejście z Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk zaowocowało założeniem zespołu Stara Wiara. Od tamtego czasu wokalistka kontynuuje swoją karierę solową. Największe przeboje autorstwa Marii Szymków są puszczane w wielu rozgłośniach radiowych (m.in. w Radiu Piekary). Kompozycje artystki od dłuższego czasu nie schodzą z wysokich miejsc na listach przebojów. Pani Maria ma w swej ofercie nie tylko koncerty, na które przychodzą tłumy fanów, ale także biesiady, imprezy plenerowe, występy artystyczne, imprezy artystyczne oraz wesela. W jej repertuarze zawsze znajdują się piosenki w stylu adekwatnym do charakteru danej imprezy okolicznościowej. Bogate doświadczenie muzyczne Pani Marii gwarantuje aranżację muzyczną na najwyższym poziomie. W repertuarze znajduje się także muzyka cygańska, biesiadna oraz kabaretowa. By zamówić usługę oprawy muzycznej wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Strona internetowa wokalistki została stworzona po to, by wierni fani mogli być na bieżąco z nowymi wydarzeniami muzycznymi, a osoby, które o Marii jeszcze nie słyszały, mogły poznać jej artystyczny dorobek. Na owej stronie zamieszczona została oferta Pani Marii oraz dane kontaktowe pozwalające na łatwy kontakt. Istnieje też możliwość posłuchania wybranych utworów. W zakładce Radio natomiast znajduje się informacja, w jaki sposób można głosować na artystkę, by jej największe hity puszczane w Radiu Piekary zajmowały jak najwyższe pozycje na liście przebojów.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio