Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Paweł Siluk Steiner


Paweł Siluk-Steiner swoją karierę muzyczną rozpoczął w 1997 r. W tamtym okresie wydał płytę z teledyskami pilotażowymi. Niestety artysta musiał nagle przerwać występy z powodu przewlekłej choroby. Paweł zrezygnował z promocji płyty oraz z trasy koncertowej i poświęcił cały swój czas na odzyskanie zdrowia i pełni sił. Tak się stało i teraz po 18 latach piosenkarz z Gdańska powrócił na scenę, prezentując zupełnie nowe pomysły oraz autorską płytę.

Nowa płyta Pawła Siluka nosi tytuł "Facet po czterdziestce" – zarówno tytułowy utwór jak i pozostałe 13 piosenek na krążku pokazują, że w każdym wieku można zacząć wszystko od początku. Trzeba tylko chcieć i mieć ogromne pokłady optymizmu. Płyta wydana została w klimacie śląskich szlagierów.

Artysta często wspomina, że w 1997 roku ciężko było promować własną twórczość. Jego pierwsza płyta przeszła bez większego echa a sam piosenkarz zajął się pracą prezentera w telewizji. Czas choroby był najtrudniejszym okresem w życiu artysty. Jednak potrzeba uczestniczenia w życiu syna sprawiła, że Paweł zebrał się w sobie i zaczął żyć na nowo. Pewnego razu obejrzał teledysk do śląskiej piosenki, co utwierdziło go, że muzyka nie ma wieku i śpiewać można zawsze. Artysta nawiązał kontakt z Justyną Adamczak z duetu Justyna i Piotr. To był początek odmienionego Pawła Siluka. Dzięki współpracy z Justyną powstały nowe piosenki wykonawcy na autorską płytę.

Zaraz po powrocie na scenę Paweł Siluk występował pod pseudonimem Roni. Projekt muzyczny Roni BAND w 2015 roku także wydał płytę z 12 utworami w klimatach biesiady i disco polo. Jednak rozpoczynając karierę na Śląsku, artysta postanowił występować pod własnym imieniem i nazwiskiem. Jednak jak twierdzi, nie byłby sobą, gdyby czegoś nie zmienił, więc dodał do swojego nazwiska Siluk nowy człon Steiner, który według niego ufonetycznia je i sprawia, że staje się łatwiejsze do wymowy.

Artysta został bardzo ciepło przyjęty na Śląsku, mimo tego, że wcześniej nie miał do czynienia z gwarą śląską. Muzyk jest zaskoczony stopniem rozpoznawalności i coraz większej popularności na Śląsku. Twierdzi, że uwielbia grać koncerty w Katowicach i z pewnością mógłby tu zamieszkać na stałe.

Piosenki i teledyski Pawła często pojawiają się w radio i telewizji regionalnej. "Facet po czterdziestce" zajmuje wysokie miejsca na Śląskich Listach Przebojów.

Piosenkarz posiada oficjalne konto na Facebook'u, gdzie dzieli się ze swoimi fanami nowościami z życia, zbliżającymi się datami koncertów. Często umieszcza także zdjęcia i linki do innych multimediów. Fani mogą w każdej chwili skomentować post swojego idola.

Oprócz konta na Facebooku, Paweł ma także stronę internetową. Strona poświęcona jest przede wszystkim promocji jego nowej płyty. Znajdziemy tam listę utworów, link do sklepu online, kilka słów o artyście i informacje kontaktowe wydawnictwa.

Paweł Siluk-Steiner jest artystą, który pokazuje, że muzyka jest nie tylko pasją, ale sposobem na odmienienie życia, powrót do zdrowia i spełnienie muzycznych marzeń. Wyjątkowe teksty i piękne melodie – to one grają dziś w duszy Pawła Siluka.

Dodaj komentarz

Formularz

Joanna swierczynska. Swiecia. Barco pozdrawiam pawel siluk. Dobranoc. Pa
Paweł siluk steiner roni Naciebie głosuje tak. Lubię cie.
Paweł siluk steiner Kocham tfoje piosenki barco chce dostaci płytę Tfojom Joanna Swierczynska Asia grudzień 2017 2018
Grudzień 2017. 2018. Czwartek Lubię slychaci piosenki Paweł siluk steiner. Tfoje słucham Joanna Swierczynska. Swiecia
Uwielbiam wspaniałego artystę Pawła Siluk Steiner.. .wspaniały piosenkarz cudowny głos prześliczne piosenki a do tego wysoka kultura...inteligent .....wierzący i kochający Boga.
Serdecznie dziękuję Temu wyjątkowemu Artyście. Jego utwory mają niepowtarzalny charakter. Jak to dobrze że można tych utworów słuchać. Dzięki
Witom i Pozdrowjom Cie Pawełku zyczonc wszystkigo co nojleprze ale nojwjyncy Zdrówka i Dalszy fajnisty Kariery Estradowy ;-) Do Nastympnego Spotkanio i pamjyntej jak bys kedys wele Kalisza sie znod to zadzwoń Zaproszom Bardzo !!!
WITAM, POZDRAWIAM :-) PANIE PAWEŁKU MIŁO MI, ŻE W KOŃCU JEST PAN NA TOP SEDER I MOGĘ NA PANA CODZIENNIE GŁOSOWAĆ. BĘDĄC 03 PAŹDZIERNIKA 2015 R. NA BIESIADZIE W HALEMBIE , GDZIE PAN SUPER TAŃCZYŁ NA SCENIE I PIĘKNIE ŚPIEWAŁ - TO DLA MNIE BARDZO MILE PRZEŻYCIE I WSPOMNIENIE. MYŚLĘ, ŻE JESZCZE PAN PRZYJEDZIE NA ŚLĄSK , WIĘC MÓWIĘ DO ZOBACZENIA I DO USŁYSZENIA NA BIESIADZIE . PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ PŁYTY ZE SWOIMI UTWORAMI, BO CHCĘ OD PANA KUPIĆ. ŻYCZĘ PANU DUŻO ZDROWIA , SZCZĘŚCIA, POWODZENIA W ŻYCIU OSOBISTYM, W PRACY ZAWODOWEJ I NA SCENIE :-)

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio