Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Bogusława Piechura


Nie ważne ile masz lat, nigdy nie wolno przestać Ci marzyć i zwątpić w osiągnięcie swojego celu. Te słowa doskonale opisują to, w jaki sposób karierę zrobiła piękna, dojrzała i niezwykle zdolna kobieta Bogusława Piechura.


Bogusia pochodzi z Nowego Bytomia, a jej aktualne miejsce zamieszkania to Ruda Śląska. Od 32 lat jest szczęśliwą żoną Pana Andrzeja, który jest jej największą miłością i ogromnym wsparciem. Jej profil na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100008019816322 pozwoli Wam bliżej poznać wokalistkę, ponieważ zamieszcza tam głównie informację i zdjęcia pochodzące ze swojego życia prywatnego. Znajdziecie więc zdjęcia z wakacji Bogusławy, jej imprez rodzinnych, ale również nie brakuje tam informacji o jej twórczości, występach i życiu artystycznym.


Może się to wydawać niemożliwe, ale Bogusława jeszcze do niedawna ze śpiewaniem na scenie nie miała wiele wspólnego. Oczywiście, zawsze lubiła muzykę. Uczestniczyła w wielu koncertach swoich ulubionych wykonawców, słuchała ich płyt. Pewnego dnia, podczas jednego z koncertów charytatywnych w Halembie, Bogusia, która ma ogromne serce, wylicytowała nagranie piosenki w studiu Mateusza Szymczyka. W studiu wokalista poczuła się jak ryba w wodzie a piosenka została nagrana w sposób błyskawiczny i w takim samym tempie pojawiła się w licznych audycjach Radia Fest i Radia Piekary. Wtedy jeszcze Bogusława nie wiedziała, że to jest początek jej muzycznej kariery.


Drugi utwór dla Bogusi również napisał Mateusz Szymczyk, ale kolejne: "Miłosny świat" i zdecydowanie bardziej szalona "Bawmy się" są napisane przez wokalistkę, która aktualnie pracuje nad nowymi piosenkami. Kobieta bardzo dużo podróżuje, ponieważ, jak sama twierdzi, zarówno te dalekie jak i nieco bliższe wojaże są dla niej natchnieniem. Dzięki nim w Bogusi kwitnie wena, która pomaga jej w tworzeniu coraz lepszych tekstów piosenek.


W wolnych chwilach artystka dba o swoich najbliższych, ponieważ w ostatnim czasie zrezygnowała z pracy w sklepie. Rola gospodyni domowej zdecydowanie bardziej jej odpowiada - bardzo lubi to, co robi. Poza tym, opieka nad najbliższymi jej sercu ludźmi daje wokalistce mnóstwo radości.


Bogusia Piechura jest doskonałym przykładem na to, że w każdym wieku i w tak krótkim czasie jakim jest kilka miesięcy można osiągnąć sukces i spełnić swoje najskrytsze marzenia. Ważne jest jednak to, o czym wielokrotnie wspomina, a mianowicie, aby nigdy nie przestawać marzyć. Teraz jej celem jest nagranie własnej płyty i chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości, że dojście do niego to jedynie kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Formularz

wspaniała kobieta ! Taka do rany przyłóż ! :) wyśmienity głos i piekne piosenki :)
Fajny ten kawałek "Śląskiego ciacha" pozdrawiam Jędrek
To ci niespodzianka.Super rwij do przodu i spełniaj swoje marzenia. Pozdrawiamy u trzymamy kciuki pozdrowienia dla Andrzeja.
Pozdrawiamy Cię Bogusia i wierzymy w Ciebie...Pozdrowienia dla Andrzeja.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio