Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Freje


Freje to zespół muzyczny pochodzący z Tarnowskich Gór, który tworzą Celina i Mirosław Frej. Pierwotnie muzycy nazywali się MARK II, z czasem jednak nazwa uległa zmianie. Duet istnieje na rynku muzycznym już od 1992 roku i wykonuje piosenki w gwarze śląskiej. Mimo, iż od debiutu na scenie muzycznej minęło już wiele lat, debiutancki krążek zespołu pojawił się dopiero w 2010 roku i zawiera on 15 autorskich piosenek. Do jednej z nich, "Spełnione" marzenie zespół nagrał teledysk, a hit został zagrany przed dużą publicznością 14 lutego 2010 r. w katowickim Spodku.

W ofercie zespołu "Freje" znaleźć można obsługę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych takich jak, wesela, sylwester, urodziny, rocznice. W swoim repertuarze posiadają ponad 500 coverów znanych i lubianych utworów. Wszystkie one są grane na żywo i dobierane są do indywidualnego zamówienia klientów. Oprócz muzyki, zespół oferuje podczas każdej imprezy przeróżne zabawy, konkursy, oczywiście wcześniej ustalane z osobą zamawiającą usługę.

"Freje" bardzo chętnie daje koncerty i bierze udział w różnego rodzaju imprezach plenerowych – festynach, festiwalach, piknikach, zabawiając publiczność znakomicie dobranym repertuarem muzycznym.

Na stronie internetowej zespołu znajdują się nie tylko informacje o samym ducie, ale także na stronie głównej można się zapoznać z aktualnościami dotyczącymi wszelakich wydarzeń muzycznych z udziałem muzyków. Oprócz tego znajduje się tu kalendarz zaplanowanych koncertów oraz dyskografia. Fani mogą także zapoznać się z galerią zdjęć zespołu. By łatwiej trafić, zwłaszcza do tej młodszej części publiczności, zespół założył swój profil na facebooku, za pośrednictwem którego grupa dodaje informacje o najbliższych wydarzeniach muzycznych.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio