Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Nas Troje


NasTroje to śląski zespół od wielu lat grający i śpiewający ku uciesze swoich fanów i słuchaczy. W aktualnym składzie grupa występuje już prawie dekadę, natomiast z małymi przerwami artyści na scenie występują już ponad 30 lat.

Aktualnie w zespole grają: Franciszek Kamiński - wokalista, klawiszowiec, Paweł Neuman zajmujący się komponowaniem, wokalem i również grą na klawiszach oraz komponujący i śpiewający Piotr Neuman, który jest ponadto gitarzystą w zespole.

Muzycy mieszkają w Radzionkowie. Śpiewają zarówno po polsku jak i piękną śląską gwarą. Oprócz występów na koncertach czy imprezach okolicznościowych, zespół często gra na festynach. Artyści mają ogromne poczucie humoru i oprócz wykonywania swoich utworów zawsze starają się wprowadzić słuchaczy w pozytywny nastrój.

Zespół wydał autorską płytę zatytułowaną "Zatańcz ze mną". Znajdziemy na niej takie hity NasTroje jak: „Moja oma nie usiedzi w doma”, „Dobre lekarstwo”, „Ten szczególny dzień” czy tytułowa piosenka „Zatańcz ze mną”. Muzycy także mają w swoim dorobku kilka profesjonalnych teledysków, które możecie obejrzeć na oficjalnej stronie grupy lub w programach telewizyjnych: TVS oraz SferaTV.

Zespół jest często nagradzany. Za swoje niewątpliwe sukcesy uważa nagrody zdobyte w trzech edycjach „Festiwalu Piosenki Śląskiej z Humorem”: II miejsce w kategorii debiuty, I miejsce oraz nagroda publiczności oraz III miejsce za piosenkę "Salowy Jorguś".

Oficjalna strona zespołu jest prosta w nawigacji i bardzo czytelna. Menu strony znajduje się na samej górze z prawej strony szablonu. Zmieniające się zdjęcia zespołu umilają czas spędzony na tej witrynie. Jeżeli macie jednak ochotę na większą dawkę zdjęć, wystarczy odwiedzić galerię, gdzie obejrzycie fotografie z koncertów i festynów. Zespół ma swojego bloga, na którym zamieszcza wszelkie newsy. W zakładce repertuar posłuchacie piosenek z płyty NasTroje oraz obejrzycie wszystkie teledyski. Jeżeli będziecie chcieli podziękować muzykom za występ - wystarczy, że zajrzycie do Księgi Gości i tutaj zostawicie swój komentarz. Z grupą skontaktujecie się poprzez zakładkę Kontakt.

NasTroje to doświadczeni muzycy, którzy cieszą i bawią swoją muzyką od lat tysiące słuchaczy. Życzymy im jeszcze przynajmniej kilku dekad grania i śpiewania dla swoich fanów!

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio