Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Bernadeta Kowalska


Bernadeta Kowalska i Przyjaciele to zespół składający się z pięciu muzyków oraz towarzyszącej im grupy tancerek. Band tworzy bardzo optymistyczną i skoczną muzykę, do której bawią się słuchacze każdego pokolenia.

W skład zespołu wchodzą: Bernadeta Kowalska - wokal, Jerzy Macoła - klawisze, Błażej Szymkiewicz - skrzypce, puzon oraz Mirosław Naturalny - saksofon, akordeon.

Tworzeniem muzyki zajmuje się Jurek. Dzięki niemu powstają utwory do specjalnych muzycznych widowisk. Zespół na swoim koncie posiada już 6 wydanych płyt. Dzieci, które chętnie słuchają ich piosenek są ulubioną publicznością Bernadety. Z uwagi na duże grono młodych fanów, zespół postanowił stworzyć dla nich specjalne programy muzyczne, "Mama, Tata i Ja", "Spotkanie ze Świętym Mikołajem i Wesołym Mrozikem", które za każdym razem cieszą się ogromnym powodzeniem. Prócz tego grupa jest twórcą kompozycji dla dzieci "Wszystkie Dzieci Mocno Wierzą w To" oraz profesjonalnej animacji da najmłodszych.

W 2014 roku na koncie "Bernadeta Kowalska i Przyjaciele" pojawiła się nowa płyta p.t. "Piękne Kwiaty, Dobre Słowa". Na koncercie promocyjnym płyty, brał udział Andrzej Grabowski, który z udziałem zespołu wspiera chore dzieci.

Grupa zdobyła już sporą popularność i jest rozpoznawana dzięki takim utworom jak: "Piekary na Śląskie jak My", "Wędrowne Ptaki", "Tylko z Tobą", "Najważniejsza Chwila", czy "Nasze Miasteczko".

Dodaj komentarz

Formularz

Pani Beniu - jestem pod mocnym wrazeniem koncertu w Konarzewie!!! Pozdrawiam - Slawek Marzec (od Jacka Silskiego)

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio