Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Mariola i Piotr

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Mariola i Piotr


Zespół Mariola i Piotr pochodzi z Piekar Śląskich. Piotr jest rodowitym Ślązakiem, Marila urodzona w Malborku - występowali wcześniej w grupie muzycznej "Niuans" powstałej już w latach 80-tych. W duecie oboje śpiewają, Mariola pisze teksty, Piotr natomiast gra na instrumentach klawiszowych.

Zespół ze swoimi utworami pojawiał się na wielu składankach, m.in.: "Śląska Lista Przebojów" część 6 i 7, "Andrzej Miś prezentuje" czy "Nasza Kolęda, cz. 2". W czerwcu 2011 roku wydał pierwszą autorską płytę, pt. "Wspólne lata". Artyści śpiewają po polsku jak i w gwarze śląskiej. Każde spotkanie z nimi pełne jest muzyki na najwyższym poziomie oraz dobrego humoru. To niezwykle sympatyczny duet, który natychmiast nawiązuje doskonały kontakt z publicznością.

Oprócz doskonałej oprawy muzycznej zespół oferuje pełną organizację każdej imprezy przy współpracy Agencji Usługowej "Niuans", której Mariola i Piotr są częścią. Jeżeli chcesz zorganizować biesiadę, festyn, imprezę firmową, sylwestra, studniówkę, koncert, itp. wystarczy, że skontaktujesz się z Mariolą. Nie będziesz musiał martwić się o scenę, nagłośnienie, oświetlenie, catering czy oprawę artystyczną. Wszystko to możesz powierzyć profesjonalistom - a Tobie pozostanie relaks, spędzenie niezapomnianych chwil i fantastyczna zabawa przy wyjątkowej muzyce.

Na oficjalnej stronie Marioli i Piotra przeczytasz o zbliżających się koncertach i dowiesz się w jaki sposób skontaktować się z duetem. Wideoklipy z koncertów z pewnością zachęcą Cię do spotkania się z zespołem na żywo. Fragmenty utworów oraz obszerna galeria - pełna zdjęć, również z prywatnych kolekcji - pozwoli lepiej poznać Mariolę i Piotra.

Mariola i Piotr to duet posiadający niewątpliwie duże doświadczenie. I właśnie lata ciężkiej pracy oraz ogromna pasja do muzyki sprawiają, że tej dwójki wyjątkowo przyjemnie się słucha.

Dodaj komentarz

Formularz

dlaczego nie piszecie o wszystkich członkach zespołu którzy go zakładali od początku

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio