Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Agnieszka Ptak


Na rynku muzycznym pojawia się coraz więcej nowych twarzy. Każdy ma coś w sobie, jednak nie wszystkim udaje się zdobyć wiernych fanów. Inaczej jest z Agnieszką Ptak. Jej medialny debiut odbył się w 2020 roku i od razu skradła serca swoich słuchaczy. Nic w tym dziwnego, ponieważ Agnieszka jest wyjątkowo uzdolnioną i ciepłą osobą.

Wokalistka pochodzi z malowniczej miejscowości Bełk, która znajduje się w okolicach Rybnika i Orzesza. Swoje życie łączy z muzyką od zawsze, jednak na co dzień pracuje również zawodowo. Razem ze swoim mężem, z sukcesami, prowadzi firmę transportową. Agnieszka cały wolny czas poświęca na wychowanie swoich dwóch kochających córek.

Piosenkarka darzy muzykę ogromną miłością od najmłodszych lat. Artystka swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w szkole. To właśnie tam w zespołach, do których należała, wygrywała swoje pierwsze konkursy wokalne oraz odnosiła liczne sukcesy. W czasach szkolnych zaczęła również uczęszczać na lekcje śpiewu oraz gry na ulubionym instrumencie – keyboardzie. Po latach pracy, mimo ciągłego rozwoju w kierunku muzycznym, Agnieszka postanowiła odłożyć swoją największą pasję na drugi plan i poświęcić się w pełni założeniu wspaniałej rodziny.

Jeden z najszczęśliwszych momentów w wokalnej karierze artystki miał miejsce w drugiej połowie 2020 roku, kiedy Agnieszka zadebiutowała medialnie z autorskim utworem. Bardziej wytrawni słuchacze, wiedzieli, że nie jest to zupełny debiut młodej kobiety. Wcześniej, niejednokrotnie można było usłyszeć jej głos w różnych projektach. Nie jest tajemnicą, że wokalistka na scenie występuje od dłuższego czasu.

Rok 2020 wiele zmienił w podejściu artystki do swojej pasji. Postawiła na siebie i zdecydowała się na konkretny oraz dynamiczny plan rozwoju muzycznego. I tak, w krótkim czasie Agnieszce udało się wydać trzy piosenki oraz teledysk. Wszystkie kompozycje poradziły sobie bardzo dobrze w mediach, zyskując ogromne poparcie wśród słuchaczy. Piosenkarka zaczęła od wzruszającej ballady, do której słowa napisała sama, dedykowanej swoim córkom – „Pośród gwiazd”. „Moje kolory” oraz „Upragnione święta”, do których muzykę skomponował Mateusz Szymczyk, a tekst napisał Paweł Kuzawiński, okazały się prawdziwą gradką dla fanów Agnieszki. W swojej twórczości, kobieta stawia na szlagierowo-popowe klimaty i dosyć spokojne piosenki.

Nie warto rezygnować ze swojej pasji. Tak można w jednym zdaniu podsumować drogę Agnieszki Ptak do medialnego sukcesu. Nikt inny, tak wspaniale jak ona, nie pokazał, że można pogodzić życie rodzinne i zawodowe ze spełnianiem swoich marzeń i dążeniem do samorealizacji.

Dodaj komentarz

Formularz

Nie rezygnować ze swojej pasji. Tak można w jednym zdaniu podsumować drogę Agnieszki Ptak do medialnego sukcesu. Nikt inny, tak wspaniale jak ona, nie pokazał, że można pogodzić życie rodzinne i zawodowe ze spełnianiem swoich marzeń i dążeniem do samorealizacji.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio