Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Grażyna Michella


Kobieta żywioł – tak o niej mówią współpracownicy oraz wszyscy Ci, którzy już od świtu w każdy weekend czekają na kolejną audycję prowadzoną przez utalentowaną prezenterkę. Mowa oczywiście o Grażynie Michelli, która co niedzielę od godziny szóstej rano umila czas wszystkim tym, którzy maja ochotę na przyjęcie dużej dawki energii. Słowa, jakie mogłyby opisać prezenterkę prywatnie, to zdecydowanie szalona mama z niebanalnym i nietuzinkowym poczuciem humoru, a zawodowo, to bezsprzecznie pracoholiczka, która oddaje się swojej pracy w pełni.

Swoją przygodę z radiem rozpoczęła dzięki angażowi w znanym Radiu Piekary. Rozgłośnia ta pozwala jej bez ograniczeń cieszyć się rozmowami ze swoimi słuchaczami podczas jej porannej audycji o niezwykle pogodnej nazwie: „Głowa do góry!”. Bez wątpienia ilość pozytywnych wibracji pojawiających się w trakcie tego programu oraz rodzący się optymizm wystarcza słuchaczom, by naładować baterie na cały tydzień, aż do kolejnego razu, kiedy usłyszą w odbiornikach Grażynę.

Kobieta jest nie tylko doskonałą prezenterką radiową. Z pewnością wielu z Was miało okazję usłyszeć jej piękny głos zarówno podczas prowadzenia audycji, jak również podczas występów na scenie. Na początku roku 2017 Grażyna zdecydowała się na współpracę ze znanym i lubianym zespołem Avista. Utwór, jaki udało im się wspólnie stworzyć nosi tytuł: „Głowa do góry!”. Piosenka jest nijako nawiązaniem do audycji prowadzonej przez Grażynę oraz współtwórcę projektu Marcina Skalskiego – który gościnnie wystąpił podczas nagrywania utworu. Dla wielu współpracowników oraz znajomych prezenterki wybór jej osoby do duetu był ogromnym zaskoczeniem. Nie każdy wiedział, że kobieta z muzyką jest związana od lat, a jej głos jest prawdziwym, pięknym darem. Hit „Głowa do góry!” jest przepełniony ciepłem, optymizmem, oraz pozytywną energią. Piosenka jest nagrana w stylu muzyki pop jednak fani klimatów gospelowych i soulowych również znajdą coś dla siebie. Autorem kompozycji, tekstu oraz aranżerem jest Janusz Bacik. Utwór jest wypełniony po brzegi dźwiękami żywych instrumentów. Dla tych z Was, którzy chcieliby bliżej przyjrzeć się karierze wokalnej Grażyny został wydany materiał video, będący relacją z pracy nad piosenką. Całość jest nagrana w niezwykle humorystyczny sposób.

Ta niespotykanie pracowita oraz wszechstronnie utalentowana prezenterka radiowa i piosenkarka ukończyła Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu na Zamiejscowym Wydziale w Chorzowie. Kierunkiem, jaki podjęła były Wystąpienia publiczne. Jest też zaangażowana w pracę w Miejskim Ośrodku Kultury w Piekarach Śląskich, gdzie pełni rolę instruktora kulturalno-oświatowego.

Kobieta, dzięki swojej osobowości, przekazuje odbiorcom programów wiele ciepła oraz pozytywnych wibracji. Każdy, kto chociaż raz miał okazję posłuchać Grażyny w przysłowiowej akcji nie mógłby powiedzieć, że bycie radiowcem nie jest powołaniem prezenterki. Niezwykła ambicja, doskonały kontakt z drugim człowiekiem – który zresztą uwielbia, wielka charyzma to jedynie niektóre z cech, którymi może pochwalić się kobieta.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio