Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Darek Nowicki


Darek Nowicki to znakomity wokalista ze Śląska, który wykonuje muzykę rozrywkową. Początek kariery tego muzyka to występy w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, w którym to miał okazję stanąć u boku znakomitych gwiazd takich, jak: Rysiek Riedel z zespołu Dżem czy Mirosław Breguła z kapeli Universe.

Wokalista współpracuje ze znanymi artystami. W chórkach do utworów studyjnych można usłyszeć Kasię Klich, Kamila Kuźnika czy Justynę Dziubę. Pan Darek ma na swoim koncie 20 wydanych płyt, z których aż 7 pokryło się platyną. Zanim rozpoczął solową karierę występował w takich zespołach, jak: ABC, ROMANTIC, MEZZOFORTE, CAR-MEN, NEW ROMANTIC.

Pan Darek ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, m.in.: GRAND PRIX DU DISC Festiwal Kwiatów Cypr 2001, Nagrodę publiczności Festiwalu Bratysławska Lira, zajęcie III miejsca MUSIC FESTIVAL Villach Austria 2003, Złoty głos radia Chicago oraz GOLD LOWE Deutche Hit Parade Niemcy 2003.

Piosenki śpiewane przez samego wokalistę, jak i jego zespoły zajmowały wysokie pozycje na listach przebojów. Do najbardziej znanych kawałków należą: Ostatnie Tango w Paryżu, Spotkanie w Niebieskiej Kawiarni, Gorzkie Wino – Słodki Grzech, Żółte Tulipany czy Koncert Życzeń...

Obecnie Pan Darek jest członkiem zespołu ABC. Jest jednocześnie założycielem tego bandu, jak również jego wokalistą. Pozostałymi członkami zespołu są:
- Rafał Stańczak - klawisze
- Marta Kotyczka - wokal
- Izabela Janik – wokal

Pan Darek osiągnął ogromny sukces, głównie za sprawą znanego i lubianego do dnia dzisiejszego utworu Ostatnie tango w Paryżu. Piosenka została nagrana w 1998 roku w stolicy Francji i nadal jest kompozycją, do której bardzo chętnie powracają wierni fani muzyka. W 1999 roku otrzymała ona nominację do nagrody Fryderyka.

Darek Nowicki ma na swoim kocie wiele koncertów, które zostały zagrane nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Podczas występów wokalista zawsze gromadzi tłumy fanów.

Na oficjalnej stronie Darka Nowickiego znajdziesz wiele ciekawych informacji, poznasz dokładniej jego biografię i zapoznasz się z dyskografią. Ponadto znajduje się tu galeria, jak i nagrana audio i video. Dodatkowo na stronie na bieżąco aktualizowane są informacje o najważniejszych wydarzeniach, takich jak koncerty, premiery nowych piosenek czy płyt.

Dodaj komentarz

Formularz

tak dalej trzymej jestes the best darku superowo
DZIEKUJE ZA WSPANIAŁY REPERTUAR I TE STARE SCHLAGRY
super piosenki i wspomnien czar-dziekuje
WITAM JAK PAN CUDNIE SPIEWA-PRZYPOMINAJA MI SIE MŁODE LATA BRAWO
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Darek Nowicki. milo pozdrawia New Jersey i glosuje na Darka Nowickiego i zyczymy dalszych sukcesow muzycznych wszystkiego najlepszego i do milego
Witam Darek, gratuluję pozdrawiam.Super
super
Świetny wykonawca artysta głos oddany ❤️ życzę dalszych sukcesów ???????????????????????????? powodzenia ???????????? miłego dnia Pozdrawiam ????????????
SUPER SUPER SUPER
Gratulacje wspanialej kolekcji Brawo Darku
Zycze dalszych sukcesow
Witam DARKU❤️❤️❤️ Świetnie ???? Świetny ❤️Wykonawca ❤️Artysta❤️Estradowy ❤️ Piękny głos ❤️ Życzę dalszych ❤️ Sukcesów ❤️ Powodzenia ????????????????????????☘️???? Miłego Dnia ???????????????????????????????? Pozdrawiam ????????????????
Uwielbiam słuchać twojej muzyki, Darek. Kontynuuj sukces i najlepsze życzenia
Bardzo lubię słychać Pana piosenek są takie melodyjne po prostu super????❤❤
Darek Nowicki lubię słuchać Twoich piosenek i życzę dalszych sukcesów Gratulacje
Witaj Darku ???? twój głos jest piękny ????Jestem pod wrażeniem ????Pozdrawiam serdecznie ciebie i życzę samych sukcesów ????. Jesteś poprostu najlepszy i tak trzymaj ????. Te serducha dla ciebie za piękne śpiewanie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????????????
SUPER PIOSENKI WIELKA KLASA
Darek Nowicki bardzo lubie sluchacPana piosenek milo pozdrawiam i zycze dalszych 1 miejsc gratulacje
Szczęśliwego nowego roku 2020????????????????. Darku życzę Ci powodzenia w tym co robisz, samych sukcesów i aby twoje piosenki były zawsze na pierwszym miejscu. ????????????????????????????????????????
Życzę Darku wielu sukcesów. Uwielbiam słuchać Twoich piosenek. POWODZENIA!!!
Witam pieknie i zycze dalszych sukcesow muzycznych serdecznie pozdrawiam do milego
Witaj Darku ????????????????????. Cudownie spiewasz brawo dla ciebie ????. Darku życzę Ci powodzenia ????????????????????. Pozdrawiam serdecznie z Anglii ????????i życzę samych sukcesów i zdrowia bo przecież ono jest najważniejsze ♥️????????????????????????????
Darek super spiewasz, bardzo lubię ciebie słuchać. Od najmłodszych lat kocham muzykę i śpiew. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru ????????????
Witam serdecznie uwielbiam słuchać Twoich przepięknych piosenek pozdrawiam ❤️ cieplutko
Witam milo i serdecznie pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow i super piosenekGrace z New Jersey

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio