Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Adam i Karolina Krawczyk

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Adam i Karolina Krawczyk


Karolina i Adam Krawczyk to zespół, a w zasadzie duet, który powstał w 2008 roku dzięki muzykalnej rodzinie z Rudy Śląskiej Orzegowa. Skład zespołu tworzą ojciec Adam i jego córka Karolina. Gdy kapela zaczęła wspólnie występować, dziewczynka miała osiem lat. Dziś jest już uczennicą trzeciej klasy gimnazjum. Tworzeniem muzyki i pisaniem słów zajmuje się Adam, natomiast Karolina to bardzo utalentowana wokalistka.

Do tej pory zgrany duet nagrał dwie płyty i cztery teledyski. Videoclipy do piosenek można było zobaczyć w stacjach telewizyjnych TVS oraz TV Trwam, jak również w telewizjach regionalnych. Największe hity są często puszczane w znanych rozgłośniach radiowych, np. w Radiu Piekary, Radiu Vanessa czy Radiu Opole. Przeboje duetu emitują także radia internetowe.

Muzycy oprócz wspólnych występów i nagrywania kolejnych utworów, uwielbiają wspólne wyjazdy, podczas których można nie tylko poznać nowe miejsca, ale także wielu ciekawych ludzi.
Zespół chętnie koncertuje i wykonuje podczas imprez swoje autorskie piosenki. Każdy występ trwa ok. godziny, ale na specjalne życzenie duet może przedłużyć koncert. W swojej ofercie zespół ma oprawę muzyczną imprez, festynów, pikników itp.

Dzięki stronie internetowej fani rodzinnego duetu mogą bliżej poznać zespół i posłuchać największych przebojów. Ponadto muzycy przygotowali galerię zdjęć oraz mini-chat, dzięki któremu odwiedzający witrynę goście mają możliwość porozmawiania z członkami zespołu i zadania im interesujących pytań.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio