Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Eliot


Zespół Eliot powstał już w 1991 roku w Ozimku. Założyciel - Jan Ledniowski po zakończeniu współpracy z grupą Faraon postanowił dalej pracować nad swoją muzyczną pasją i ta chęć rozwoju stała się początkiem kapeli Eliot. Kolejno do grupy dołączali: Krystian Rajtor, Tomasz Calicki i Tadeusz Ledniowski. Kwartet w tym samym składzie gra do dnia dzisiejszego. Zespół tworzy przede wszystkim nowe aranżacje znanych przebojów biesiadnych oraz covery niezapomnianych hitów. Na wydanych do tej pory czterech płytach grupy (Demo weselne, Eliot dla Was gra, Ze mną bądź, To już 20 lat) nie zabrakło również, pełnych emocji, utworów autorskich Tomasza Calickiego. Piosenki Eliot, dzięki współpracy z firmą fonograficzną Kamerton, pojawiają się także na kilku składankach. Na koncertach grupy piękną oprawę muzyczną zapewniają: instrumenty klawiszowe, gitara, gitara basowa, saksofon tenorowy i altowy oraz akordeon. Zespół występuje w całej Polsce. Ich piosenki usłyszysz także w lokalnych radiach a wideoklipy obejrzysz w śląskiej telewizji TVS Silesia. Eliot ciągle pracuje nad nowymi teledyskami.

Nawigacja oficjalnej strony internetowej zespołu jest niezwykle prosta. Znajdziesz na niej krótką historię Eliot. Obejrzysz galerię ze zdjęciami z koncertów, imprez i z planu teledysków. W zakładce Dyskografia usłyszysz dema wszystkich utworów wydanych do tej pory przez grupę. Zobaczysz tutaj także wszystkie wideoklipy kapeli.

Eliot to zespół o bardzo szerokich zainteresowaniach muzycznych. Z pewnością znajdziesz wśród ich wykonań melodie, które naprawdę Cię zauroczą.

Dodaj komentarz

Formularz

Bez pana Tomasza,to już nie ten zespół,brakuje tego głosu.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio