Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Avivience


Avivience, czyli Aleksandra Bastian to wyjątkowa artystka, której życie od zawsze związane było z muzyką. Avivience nie tylko śpiewa, ale również pisze swoje piosenki oraz zajmuje się komponowaniem. Za produkcję jej utworów odpowiedzialni są doświadczeni producenci z Polski i Niemiec.

Piosenkarka urodziła się w Świętochłowicach na Śląsku. Już od najmłodszych lat zafascynowana była muzyką i śpiewem. Jako mała dziewczynka pisała piosenki i śpiewała je swoim najbliższym. W latach szkolnych i później Avivience była wokalistką w wielu zespołach a także występowała w chórze. Mimo ciągłego kontaktu z muzyką, na związanie się z muzycznym światem w sposób profesjonalny zdecydowała się dopiero kilka lat temu.

Artystka tworzy zarówno po niemiecku jak i po polsku. Do tej pory grała koncerty w Niemczech, Holandii, Belgii i oczywiści w Polsce. Jej szczere teksty i zachwycający głos oczarowują publiczność podczas każdego występu.

Avivience możemy podziwiać nie tylko na żywo. Jej teledyski obejrzymy w telewizji, m.in. w: TVS, NRW czy NRW Vision. Natomiast w rozgłośniach radiowych (NRV, Radio Silesia, Wesołe Ślonzoki, Mega Radio – Sunshine, itp.) usłyszymy popularne utwory piosenkarki.

Jak śpiewa Avivience? Z pewnością ciężko określić ją jako artystkę jednego gatunku. Piosenkarka świetnie radzi sobie w różnych stylach muzycznych. Spod jej pióra wychodzą szlagiery, ballady, utwory popowe oraz bardziej rockowe, a nawet kawałki country. Każda z piosenek z łatwością wpada w ucho i przekonuje do siebie coraz liczniejsze grono fanów wokalistki. Na koncertach Avivience wszyscy znajdą swój idealny utwór. Oprócz autorskich projektów, Aleksandra śpiewa piosenki znanych artystek, jak Andrea Berg czy Conny Francis.

Avivience swój pierwszy album wydała w 2022 roku. Nosi on tytuł „Die Liebe kommt von allein zu Dir“ i można go znaleźć na większości dużych platform muzycznych. Najnowsze piosenki wokalistki to polski utwór „Tyle lat”, do którego powstał piękny teledysk oraz niemiecka piosenka Mein D’Artagnan”. Obie kompozycje wyróżnia ciepły refleksyjny charakter i oryginalny liryczny tekst.

Avivience specjalnie dla fanów założyła profil na Facebooku, Instagramie i Youtube. Na każdej z platform znajdziemy aktualności z życia gwiazdy, zbliżające się koncerty, wspomnienia występów oraz zdjęcia pięknej artystki. Również poprzez te platformy możemy skontaktować się z piosenkarką w celu organizacji koncertu.

Świat Avivience to świat wypełniony po brzegi muzyką. Przemyślane słowa piosenek i otulające melodie z pewnością pozostaną ze słuchaczami artystki na długo.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio