Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Bożena Mielnik


Bożena Mielnik to doświadczona artystka, która całe swoje życie związała z muzyką. Od najmłodszych lat śpiewała i występowała na scenie. Na samym początku w zespole Rewia Dziecięca Kurtynka. W liceum dołączyła do amatorskiego zespołu estradowego Granatowe Otoki, który współpracował z zawodową orkiestrę wojskową. Była w nim wokalistką. Popularność, którą przyniosły jej występy, pozwoliła nagrać piosenkarce pierwszy autorski utwór w towarzystwie orkiestry Jerzego Miliana zatytułowany "Szalona jak wiatr". Piosenki można było posłuchać w radiach lokalnych, m.in. w Polskim Radiu Katowice.

Utwór "Mały domek" powstał pośród innych utworów w roku 1998 i do dziś jest najbardziej rozpoznawalną i lubianą piosenką Bożeny Mielnik. Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk, który fani mogli oglądać na kanałach Silesia TVS oraz TVT. Każdy kolejny utwór tworzony przez artystkę zajmował wysokie pozycje w listach przebojów radiostacjach regionalnych i internetowych.

Bożena Mielnik założyła również grupę wokalno-instrumentalną Avista Trio, gdzie śpiewała. Zespół występował na imprezach okolicznościowych, przede wszystkim zajmował się oprawą muzyczną wesel.

W roku 2012 artystka rozpoczęła współpracę z Waldemarem Rasałą. Temu znanemu autorowi tekstów i twórcy muzyki niezwykle spodobał się wokal Bożeny. Artystka i Waldemar do 2014 roku nagrali dwie piękne płyty: "Nastroje" oraz "Kim byś był". Krążki zawierają liryczne utwory, które wymagają często od słuchaczy przemyśleń i głębokich refleksji.

Rok 2015 to czas nowego projektu autorskiego. Artystka powróciła na scenę jako "Bożena Mielnik Band". Od samego początku projekt zyskał ogromną popularność. Bożena Mielnik zajęła się z dużym wigorem śpiewem i tworzeniem tekstów do nowych piosenek. Obecnie utwory artystki pojawiają się w Radio Silesia czy Radio Piekary. Sama piosenkarka często zapraszana jest do studio, gdzie pytana jest o swoje dalsze plany. Artystka gra i koncertuje nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Ostatnio nagrała doskonale przyjętą płytę z kolędami "Chwalmy Pana", którą można nabyć w większych sklepach muzycznych w całej Polsce. Również nowa piosenka "Dla Ciebie Kochany" z zimowym klimatycznym teledyskiem odnosi duży sukces.

O Bożenie Mielnik dowiemy się więcej z oficjalnej strony internetowej. To tam znajdziemy historię jej kariery, ofertę, piękne zdjęcia z jej występów. Obejrzymy teledyski i posłuchamy piosenek artystki. W księdze gości możemy zostawić nasze uwagi i podziękowania za koncerty, natomiast w zakładce kontakt otrzymamy informacje o tym, w jaki sposób możemy skontaktować się z piosenkarką. Oprócz strony internetowej, wokalistka posiada oficjalny Fanpage na Facebook'u, na którym zamieszcza wszelkie nowości i ciekawostki z życia muzycznego i nie tylko. To tutaj najszybciej dowiemy się o zbliżających się koncertach czy premierze nowych utworów.

Bożena Mielnik to utalentowana piosenkarka, o ciekawym wokalu, która swoim wdziękiem i pewnością siebie porywa serca i dusze swoich fanów.

Dodaj komentarz

Formularz

Uwielbiam wszystkie Pani Piosenki. Serdecznie pozdrawiam.
Niesamowity wokal przepiękna polszczyzna tak trzymać. Pani chce się SŁUCHAĆ.
Uwielbiam Pani piosenkę "Mały domek"
Pani Bożenka ma prześliczny głos, uwielbiam piosenkę "Przelotny ptaku". To takie piosenki powinny lecieć w radio! Szlagiery rządzą! :-))
Bardzo fajna babka miła grzeczna bardzo ładnie spiewa i bardzo fajna fryzjerka wspaniała kobieta
Uwielbiam słuchać Pani Bożenki miły, przyjemny i ciepły głosik. Jest Pani taka serdeczna i delikatna... Przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio