Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Grzegorz Stasiak

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Grzegorz Stasiak


Grzegorz Stasiak sympatię wśród wiernych fanów zdobył dzięki swojemu niepowtarzalnemu poczuciu humoru, spontaniczności, szczerości, bezpośredniości oraz pielęgnowaniu i zamiłowaniu do śląskiej gwary. Jest to jeden z nielicznych artystów scenicznych, który z uporem i uwielbieniem na co dzień i na scenie posługuje się językiem śląskim. Znany jest też ze swojej dociekliwości, używania ciętych ripost i nie owijania w przysłowiową bawełnę. Podczas prowadzonych przez Grzegorza imprez nie da się przewidzieć, jakim pytaniem lub komentarzem zostaną zaskoczeni goście. Jego rewelacyjny kontakt z publicznością oraz świetne żarty (często ciężko odróżnić, kiedy żartuje, a kiedy mówi poważnie) sprawiają, że jest jednym z najbardziej pożądanych konferansjerów na Polskim rynku.

Grzegorz urodził się i mieszka w Rudzie Śląskiej. Kocha to miasto i cały Śląsk. Oczywiście z wzajemnością. Jest rozchwytywany jako kabareciarz i konferansjer. Można zobaczyć go na imprezach publicznych. Ci, którzy chcieliby skorzystać z usług tego profesjonalnego konferansjera podczas swoich prywatnych przyjęć – nawet poza Śląskiem – również maja taką możliwość. W ofercie artysty można znaleźć różnorodne projekty. Program kabaretowy trwający półtorej godziny – w jego skład wchodzą monologi, skecze oraz piosenki wykonywane przez Grzegorza w akompaniamencie instrumentów klawiszowych. Bankiety, podczas których artysta wciela się w rolę wspaniałego wodzireja. W trakcie zabawy do dyspozycji jest również zespół grający standardy taneczne dopasowane do pory oraz ilości godzin. Biesiady – to czterogodzinne imprezy prowadzone przez Grzegorza wspólnie z zespołem Trojok. Oprócz piosenek biesiadnych i zabaw, program przewiduje też muzykę na żywo do tańca. Trzygodzinne karczmy piwne oraz babskie combry są idealnym wyborem dla osób, które poszukują projektu, który dałoby się dopasować do zaleceń organizatora. Oprócz tego, Grzegorz Stasiak jest niezastąpionym konferansjerem podczas studniówek, wesel, imprez okolicznościowych oraz jednogodzinnych solowych występów.

Artysta na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Ma ogromne doświadczenie, które gromadził od wielu lat. Medialną popularność zdobył dzięki udziałowi w programie: Maraton Uśmiechu, emitowanym w TVN. Kolejnym sukcesem był serial paradokumentalny: „Nauka jazdy” – w którym pokazał swoje umiejętności zawodowe instruktora nauki jazdy. Grzegorz jest też laureatem konkursu: „Po naszymu czyli po Śląsku”, w którym zajął drugie miejsce. Niewiele osób wie, że artysta miał przyjemność zagrania w aż dziesięciu filmach i trzech serialach. Najbardziej kojarzony jest ze „Świętej Wojny”. Od wielu lat współpracuje z Radiem FEST, miał okazję prowadzenia audycji w Radiu eM i Radiu Vanessa. Od 2008 roku jest związany z telewizją TVS.

Grzegorz jest szczęśliwym mężem, ojcem dwóch synów i dziadkiem dwóch przeuroczych wnuczek. Wolny czas przeznacza na prace w swoim ogródku działkowym. Jest wspaniałym człowiekiem, którego pasja oraz profesjonalizm sprawiają, że Ci, którzy choć raz brali udział w imprezie prowadzonej przez Grzegorza Stasiaka, już nie potrafią sobie wyobrazić żadnej uroczystości bez jego udziału.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio