Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Dynamic


Zespół Dynamic to recepta na udane przyjęcie niezależnie od okoliczności. Wspaniała atmosfera, przyjazne nastawienie, niesamowity kontakt z publicznością, wielki talent oraz profesjonalizm. Każdy z tych zwrotów doskonale określa stopień zaangażowania oraz zamiłowania do muzyki artystów wchodzących w skład zespołu.

Grupę Dynamic tworzą dwie osoby. Małgorzata Sikorska i Władysław Góral. Duet jest ze sobą związany nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Ci niesamowici artyści są od lat szczęśliwym małżeństwem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęli już kilkanaście lat temu. Na początku kariery nie byli znani w mediach. Dopiero późną jesienią 2017 roku zespół Dynamic zadebiutował na śląskiej scenie muzycznej. Grupa swój sukces zawdzięcza piosence: „Więc proszę kochaj”, która od razu po wyemitowaniu podbiła serca słuchaczy. Fani docenili w niej głównie nastrojowy klimat przepleciony z odrobiną tanecznych brzmień oraz szczery, poetycki tekst.

Pierwszy autorski album, jaki stworzyli małżonkowie, nosi tytuł „Wspólna droga”. Rzeczywiście, wydając ten krążek, przebrnęli razem kawał drogi, ponieważ każda z piętnastu piosenek figurujących na płycie została napisana i skomponowana przez Władysława. Małgorzata, z kolei, pięknie wyśpiewała wszystkie utwory. Album „Wspólna droga” był dla artystów pewnego rodzaju przełomem, ponieważ wiele piosenek, które się na nim znalazły, zostało napisanych wiele lat przed wydaniem płyty. Pierwszy utwór na krążku o tytule: „Dziękuję za miłość” powstał około trzydzieści lat temu.
Zespół w swoim dorobku posiada wiele piosenek autorskich oraz rewelacyjnie wykonanych coverów. Światło dzienne ujrzało pięć płyt grupy, z czego dwie autorskie. Są to: „Śpiewem chwalmy Pana”, „Kolędy i pastorałki”, wcześniej wspominana „Wspólna droga”, krążek, który powstał z myślą o wszystkich rodzicach na całym świecie „Dziękuję Mamo i Tato” i „Pociąg do marzeń”.

Zespół Dynamic tworzy muzykę, która nadaje się głównie do tańca. Są to piosenki utrzymane w klimacie szlagierów i ballad. Na płytach grupy fani mogą znaleźć utwory w rytmach country, tango, samby, swingu, rumby, a nawet rocka. Małżonkowie śpiewają w języku literackim. Obecnie, najbardziej rozpoznawalne hity zespołu to: „Więc proszę kochaj” oraz „Nie kryj się słoneczko”.

Podczas imprez okolicznościowych duet na życzenie klienta ma możliwość zorganizowania większego składu zespołu. Ich repertuar jest ściśle dopasowany zarówno do charakteru przyjęcia, jak i wieku gości. Dodatkową atrakcją podczas wystąpień zespołu Dynamic są przeprowadzane przez artystów zabawy i konkursy. Członkowie grupy kładą ogromny nacisk na jakość wykonywanej muzyki, dlatego posiadają nowy i profesjonalny sprzęt muzyczny oraz nagłośnienie.

Twórczość zespołu Dynamic jest doskonałym uzupełnieniem wszystkich imprez okolicznościowych, wesel, balów karnawałowych, zabaw, festynów czy dożynek. Ich szeroki repertuar, zawierający zarówno autorskie przeboje grupy, jak i znane wszystkim covery, jest w stanie zapewnić każdemu uczestnikowi przyjęcia niezapomniane wrażenia oraz szampańską zabawę do białego rana.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio