Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Duo Bayers


Duo Bayer's to zespół nie tylko pochodzący ze Śląska, ale śpiewający piękną śląską gwarą i wplatający w swoje teksty obyczaje i tradycje naszego regionu. Cały program muzyczny każdej imprezy i koncertu przeplatany jest przezabawnymi śląskimi monologami i dowcipami.

W skład zespołu wchodzi Klaudia i Remi. Przed dołączeniem Klaudii Baron do Duo Bayer's należał Czesław Mateja (z którym Remi nagrał płytę), jednak po pewnym czasie zrezygnował on ze śpiewania. Zastąpiła go właśnie Klaudia. Z muzyką była związana od najmłodszych lat. Po szkolnych akademiach, występach w zawodowym chórze i latach nauki gry na fortepianie i keyboardzie Klaudia zaczęła grać na weselach i bankietach. Po pewnym czasie rozpoczęła współpracę z zespołem "Hanys-Bynd". Dzięki Andrzejowi Skaźnikowi poznała zespół Duo Bayer's i od tamtego momentu rozpoczęła się jej kariera z tą śląską grupą muzyczną. Również Remi swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał już w bardzo wczesnym dzieciństwie. Gdy uczęszczał do szkoły podstawowej, rodzice zapisali go na ognisko muzyczne. Arkany aranżacji poznał natomiast na warsztatach Andrzeja Skaźnika. I jak sam mówi: "[...] bez grania i śpiywania niy moga żyć".

Piosenki zespołu zarówno te znane, np. " Złoto keta" czy "Do gory gowa", jak i zupełnie nowe - opowiadają często dowcipnie i w przystępny sposób o śląskiej codzienności.
Organizujesz koncert, biesiadę, bal, zabawę, festyn, babski comber czy imprezę firmową? Chcesz, żeby były to chwile niezapomniane dla każdego z gości? Postaw na zespół Duo Bayer's! Duet przeplata swoje utwory konkursami i śląskimi pogawędkami.

O zespole dowiesz się wszystkiego z oficjalnej strony internetowej. Sprawdzisz, gdzie duet grał i kiedy będzie najbliższy koncert. Poznasz historię grupy, jak i każdego jej członka. Będziesz mógł zobaczyć fotografie z sesji zdjęciowych i występów oraz obejrzysz teledyski i koncerty. Jeżeli będziesz chciał podziękować zespołowi za koncert lub wyrazić swoją opinię, wystarczy, że wpiszesz się do księgi gości.

Duo Bayer's ma Śląsk we krwi. Jeżeli chcesz posłuchać wyjątkowej gwary i tekstów przesiąkniętych śląskością - ten duet jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespół na przyjęciach zabawia ludzi SUPER nie słyszałem jeszcze tak dobrego zespołu do zabawy.jak Duo Bayes
kamera

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio