Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Monika Konopka


„Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i wszelkie życie” – te wspaniałe słowa można znaleźć na jednym z popularnych portali społecznościowych pod zdjęciem przepięknej młodej kobiety. Mowa o Monice Konopce. Wokalistce, która zachwyca swoich fanów nie tylko rewelacyjnym wyglądem, ale przede wszystkim niespotykanym, fantastycznym głosem.

Monika jest nie tylko piosenkarką, ale też autorką testów. Muzyka jest niewątpliwie jej największą pasją. Zamiłowanie artystki do występowania na scenie oraz ogromny potencjał wokalny został odkryty i doceniony w Państwowej Szkole Muzycznej. Tam, oprócz profesjonalnego śpiewu, młoda kobieta uczyła się gry na skrzypcach, które były jej instrumentem docelowym.

Nie ma wątpliwości, że Monika ciężko pracowała na swój ogromny sukces. Zaczynała od występowania w lokalnych konkursach muzycznych. Pierwszą większą wygraną zapewnił jej występ podczas konkursu „Ocalić od zapomnienia” Ryszarda Rydla w Piekarach Śląskich. Wokalistka została wyróżniona i miała okazję uczestniczyć w warsztatach wokalnych w Klubie imienia Jana Kiepury w Sosnowcu. Dzięki swojej ogromnej determinacji wystąpiła w popularnych programach emitowanych w czołowych telewizyjnych stacjach takich jak: X Factor czy Mam Talent.

Pochodząca z Rudy Śląskiej piosenkarka ma na swoim koncie aż cztery wydane płyty oraz kilka własnych teledysków. Oficjalny początek jej kariery scenicznej datuje się na 2012 rok. Zaczęła wtedy pojawiać się w różnych stacjach telewizyjnych, oraz występować w audycjach radiowych. Swoją pierwszą płytę Monika wydała w 2015 roku. Wcześniej na rynku muzycznym pojawiały się jedynie single młodej kobiety. Był to dla niej pewnego rodzaju przełom. Po nagraniu krążka piosenkarka zaczęła jeszcze intensywniej pracować nad swoim wokalem oraz nowymi kompozycjami. Zadecydowała, że zmieni odbiorców i spróbuje swoich sił w muzyce disco. Projekt sprawdził się. Dzięki niemu artystka mogła wystąpić przed, między innymi, Stanem Borysem i zespołem Baciary. Były to jedne z ważniejszych koncertów dla Moniki. Utwierdziła się wtedy w przekonaniu, że naprawdę kocha występować na scenie.

Piosenkarka pragnie ciągłego rozwoju. Nie chce zamykać się na jeden gatunek muzyczny. Na swojej wokalnej drodze śpiewała już w zespole rockowym, próbowała disco i naturalnie występowała na śląskich scenach. Ostatnio, zafascynowana muzyką i językiem tureckim, zapragnęła stworzyć coś również w tym klimacie. We wszystkich projektach utalentowanej kobiecie pomagają wspaniałe osobowości. Andrzej Frat, doskonały muzyk, wspólnie z Moniką tworzy sesje zdjęciowe oraz teledyski, a Michelle Altaner dba o jej sceniczny wizerunek.

Monikę Konopkę możecie zobaczyć zarówno na koncertach plenerowych jak i imprezach zamkniętych. Oprócz pięknego wokalu i urody, ma również piękne serce. Kiedy tylko pojawia się możliwość angażuje się w liczne akcje charytatywne. Prezentowane przez tę uzdolnioną artystkę utwory z całą pewnością przyniosą każdemu słuchaczowi mnóstwo energii oraz rozchmurzą nawet najbardziej zatwardziałego pesymistę.

Dodaj komentarz

Formularz

Ciesze sie ze wkoncu jest es Moniko w tym Rankingu, pytanie tylko, dlaczego tak pozno zostalas dodana.
Piekna Dziewczyna o uroczym glosie.
Powodzenia zycze i wysokich pozycji :)

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio