Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Piotr Scholz


Niejednokrotnie każdy z was staną przed trudnym wyzwaniem zorganizowania imprezy tematycznej. Tak naprawdę nie ma znaczenia czy chodzi o kameralną ucztę z okazji rocznicy ślubu, huczne wesele, imprezę plenerową, urodzinowe party, czy spotkanie integracyjne w pracy. Każda z tych okoliczności wymaga nie tylko odpowiedniej oprawy muzycznej. Niezbędna jest też osoba, która poprowadzi całą imprezę tak, by każdy z gości czuł się swobodnie, radośnie i wyjątkowo tego dnia.

Jednym z najbardziej zauważalnych konferansjerów na śląskich imprezach jest Piotr Biesiada. To sceniczny pseudonim Piotra Scholza. Mężczyzna już od 1999 roku zajmuje się prowadzeniem oraz organizowaniem biesiad i karczm piwnych. Rozpoznawalność zawdzięcza swojemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu. Dla osób, które pragną zorganizować imprezę okolicznościową nie bez znaczenia są również wydatki. Piotr zrezygnował z pośrednictwa innych agencji, dzięki czemu jego cena jest konkurencyjna w porównaniu z innymi obowiązującymi na rynku.

Piotr swoim potencjalnym klientom oferuje: biesiadny program autorski (trwający od jednej do trzech godzin), poprowadzenie biesiady lub karczmy piwnej, konferansjerkę (podczas festynów, dni miasta, imprez kulturalnych, imprez branżowych), usługi DJ-a, występy zespołu muzycznego (podczas wesel, festynów, zabaw), profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a nawet możliwość wystąpienia gwiazdy śląskiej piosenki.

Oprócz konferansjerki, Piotr ma wiele innych zainteresowań oraz osiągnięć. Jest prezenterem radiowym i telewizyjnym. Przez cztery lata, do 2009 roku, prowadził „Śląską Listę Przebojów” w TVP Katowice. Współprowadził kilka wydań „Listy Śląskich Szlagierów” w telewizji TVS. Mężczyznę pasjonuje też dziennikarstwo. Jest autorem radiowego programu „Biesiada z Vanessą”. Miał nawet okazję zagrać w jednym z odcinków popularnego serialu „Święta Wojna”.

Należy pamiętać, że konferansjer to nie tylko zapowiadacz kolejnych etapów przygotowanego programu. To osoba, która dzięki swojej osobowości oraz wielkiemu sercu do wykonywanej pracy, ma wpływ na przebieg całej imprezy. Piotr Biesiada udowadnia, że konferansjerka jest niezwykle trudną sztuką, równocześnie pokazując, na co go stać podczas nietuzinkowych występów na żywo.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio