Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

New For You


New For You to zespół składający się z trójki doskonale znanych artystów ze śląskiej sceny muzycznej. Jadwiga Kubik i Antoni Lechowski to byli członkowie nieistniejącego już zespołu For You. Andrzej Skażnik to artysta, który występował m.in. w duecie Trapery, zespole Bayery i projekcie Śląska Rodzina.

Jadwiga Kubik swoje muzyczne kroki zaczynała od nauki w Szkole Muzycznej w Chorzowie w klasie wokalnej. Zawsze zajmowała wysokie miejsca w lokalnych konkursach muzycznych. W 1979 r. z zespołem Mieczysława Wilanda wyjechała na kontrakt do byłej Jugosławii. Występowała w Finlandii, Dubaju i na Węgrzech. Po tym etapie kariery, artystka stworzyła grupę For You, współpracując z Jerzym Macołą. Koncertowała w Niemczech, Szwajcarii i na całym Śląsku - dzięki współpracy z radiem Piekary. Po pewnym czasie projekt For You dobiegł końca. Piosenkarka od niedawna rozpoczęła współpracę z Andrzejem Skaźnikiem, tworząc grupę New For You.

Andrzej Lechowski grał i śpiewał już w szkole podstawowej. Następnie koncertował z autorskim zespołem, występując na weselach, zabawach i imprezach okolicznościowych. Z zespołem For You do którego dołączył kilkanaście lat temu nagrał wiele płyt i zyskał fanów w Polsce i za granicą. Od 2007 roku skład zespołu oraz jego nazwa uległy zmianie. Od teraz Andrzej Lechowski stał się członkiem grupy New For You.

Andrzej Skaźnik rozpoczął swoją profesjonalną karierę od członkostwa w chorzowskim zespole o nazwie: Mniejsza oto, działającym przy domu kultury. Występował z nim na polskich i zagranicznych estradach. Rozpoczynając współpracę z firmą fonograficzną Kamerton, artysta założył także duet z Mirosławem Szołtyskiem – Trapery. Zespół przyniósł obu panom ogromny sukces i mimo, że po kilku latach drogi artystów rozeszły się, ich przeboje są znane i grane do dzisiaj. Następnie przyszedł czas na grupę Bayery i Śląska Rodzina - z obu projektów Andrzej Skaźnik był i jest bardzo dumny. Od czerwca 2007 roku jest częścią trio New For You.
New For You do tej pory wydał 2 autorskie płyty, które możesz kupić w sklepie internetowym wydawnictwa BOX MUSIC.

Oficjalna strona zespołu, wykonana w profesjonalny sposób, pozwoli Ci lepiej poznać tę grupę. Na stronie Aktualności przeczytasz nowości dotyczące tria. W zakładce Oferta przeczytasz, jakie występy na jakie uroczystości proponuje zespół New For You i w jaki sposób możesz się z nimi skontaktować. Ze strony dowiesz się także o zbliżających się koncertach i obejrzysz zdjęcia z sesji fotograficznych i koncertów. Zakładka Multimedia pozwoli Ci zobaczyć teledyski grupy. Jeżeli chcesz wyrazić swoje zdanie lub podziękować zespołowi za występ, wystarczy, że wpiszesz się do księgi gości.

Ogromne doświadczenie niesie ze sobą równie głębokie pokłady emocji. Warto wsłuchać się w muzykę i wokal tego zespołu i zanurzyć w najlepsze wspomnienia, które wracają w czasie słuchanie utworów New For You.

Dodaj komentarz

Formularz

Najlepszy Zespół na świecie,piękne piosenki,piękne wykonanie,fantastyczni ludzie.Pozdrawiam cały Zespół i do zobaczenia na koncertach.
Znając osobiście cały zespół od dawna mogę wyrazić podziw za vokal ciągle niezmienny , a za najpopularniejszy utwór zespołu uważam piosenkę Oczy Twe , która bardzo długo utrzymywała się na listach przebojów , a osobiście słyszałem ten utwór na mazurach , jak i na pomorzu ( Kurorty ) . To moja opinia , i moje zdanie , myślę że się nie mylę .
NAJLEPSZY ZESPÓŁ WSPANIAŁE PIOSENKI
Dwa razy sax akordeon zamiast perkusji kontrabas cos jak Carlo bruner latwo powiedziec stare inowe melodie nagrac
Zespół For You założył Jurek Macoła wraz z Mariuszem Kalagą.
znakomity zespół o bardzo wysokiej kulturze muzycznej. Świetne głosy.
Doskonałe wykonanie popularnych piosnek biesiadnych. Zespół potrafi
bardzo subtelnie włączyć do wykonywanych piosenek tzw. "drugi głos",
co sprawia, że utwór wchodzi w pamięć słuchacza. Jesteście Państwo świetni. Brawo.
Dziekuje za piekne pioseneczki Waszego super zespolu ....bo jest w nich tyle romantyzmu i uczucia , slowa piosnek są tak piekne i realne ze ujmuja za serduszko,ciesze sie ze polecił i pokazał mi WAsz zespol moj przyjaciel , sluchacz z radia "Przyjaciel"a mianowicie Ryszard z Krakowa i od tamtej chwili slucham Was ciagle, cieszac sie moge moje dni ubarwiac, poprzez sluchanie tak pieknych utorkow, jakie posiadacie .a mianowice Bałkański Sen jest przepiekny , zreszta wszystkie piosneczki posiadacie superr..Dziekuje za to z serduszka i prosze o wiecej,abym mogła dalej sluchac,tak slicznych utorkow .....Pozdrawiam serdecznie .................:)
Jestescie super zespolem!!! Wiecej piosenek w stylu Balkanski sen.I ten cudowny cieply glos Antka,ktory powala.Powodzenia w dalszym graniu.
Wasze utwory Balkanska milosc i Balkanski sen sa cudowne.Kupilem wasze 2 plyty i slucham na okraglo

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio