Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Selex


Selex to zespól muzyczny, który wykonuje bardzo pogodną muzykę i potrafi rozkręcić każde wesele i imprezę okolicznościową.

W skład bandu wchodzi trójka zgranych muzyków: Benek (odpowiedzialny za wokal, gający na saksofonie altowym oraz klarnecie), Gotfryd (wokalista oraz muzyk gający na klawiszach oraz saksofonie terenowym) i Rafał (wokalista, który także gra na trąbce).

W ofercie zespołu można znaleźć oprawę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych takich, jak wesela, urodziny, sylwester, jubileusze, dancingi i wiele innych. Do tego kapela świadczy także usługi konferansjerskie podczas podobnych imprez. Dla zespołu najważniejszymi cechami są rzetelność i profesjonalizm, dlatego kapela cieszy się dużym uznaniem wśród osób, które chętnie korzystają z usług muzyków, by dobrze się pobawić przy skocznych rytmach. Z zespołem Selex nie sposób się nudzić, o czym świadczy jego wysoki poziom artystyczny.

Kapela dba o szerokie grono odbiorców, dlatego też podczas prowadzonych przez nią imprez można usłyszeć hity z lat 90-tych, jak i piosenki rockowe, disco polo, pop czy największe biesiadne szlagiery. Muzyków cechuje ogromne poczucie humoru, dzięki czemu każdy występ jest ciekawy i zabawny, a to ogromna zaleta bandu. Wszyscy wierni fani znajdą podczas koncertów coś dla siebie.

Muzycy uczestniczą w masowych imprezach, ale także chętnie się udzielają na balach charytatywnych.

Dzięki stronie internetowej można dowiedzieć się więcej na temat samego zespołu, jak i poznać bliżej ofertę muzyków. W zakładce Repertuar znajduje się lista piosenek, które zespół chętnie wykonuje podczas różnego rodzaju imprez – należą do nich piosenki z autorskiej płyty Radość życia, jak i znane covery, np. Żono moja, Ale Alexandra czy Wehikuł czasu. Na stronie głównej zamieszczony został Szybki kontakt przy którym są podane nr telefonów muzyków, oprócz tego znajduje się tutaj kalendarz oraz licznik odwiedzin.

Zespół Selex posiada także swój profil na Facebooku, dzięki któremu w łatwy sposób może dzielić się z fanami nowościami oraz ciekawymi zdjęciami i informacjami z różnych imprez.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio