Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Peter Kucharczyk


Peter Kucharczyk z muzyką związany jest niemalże przez całe swoje życie. To dla niego nie tylko pasja, ale też wymarzony sposób na życie. Będąc młodym człowiekiem, artysta postanowił podjąć naukę w Akademii Muzycznej imienia Karola Szymanowskiego w Katowicach. Po latach nauki muzyk został absolwentem owej uczelni i w 1984 roku stał się Magistrem Sztuki.

Swoje doświadczenie gromadzi na różnorodnych scenach muzycznych od ponad trzydziestu pięciu lat. Jest nie tylko niezwykle utalentowanym wokalistą, ale także wspaniałym instrumentalistą. Doskonale gra na fortepianie. Swoje zdolności przekazuje młodszemu, i nie tylko, pokoleniu, prowadząc lekcje gry na tym pięknym instrumencie.

Muzyk, dzięki umiejętnościom jakie zebrał przez lata wystąpień na scenie, jest niezastąpiony podczas prowadzenia licznych imprez okolicznościowych. Doskonale radzi sobie zarówno z tymi bardziej kameralnymi, jak: urodziny czy prywatne zabawy, oraz większymi koncertami związanymi z weselem czy biesiadą. Oprócz walorów wokalno-instrumentalnych, niewątpliwą atrakcją podczas występów Piotra jest jego nieoceniona umiejętność nawiązywania rewelacyjnego kontaktu ze słuchaczami. Dzięki temu artysta jest świetnym konferansjerem i wodzirejem.

Ostatnim wielkim przełomem w karierze wokalisty było stworzenie grupy muzycznej Fantastic Trio Show Band. Powstała ona w 2015 roku. Członkami projektu, oprócz Piotra, są: Gerhard Kuske – pięknie grający na keyboardzie oraz gitarze wokalista i Urszula Kuske – kobieta o niespotykanym głosie oraz wspaniała wirtuozka gitary. Zanim powstał zespół to trio zagrało ze sobą wiele wspólnych koncertów, aby utwierdzić się w przekonaniu, że pasują do siebie i oczekują od muzyki tego samego. W swoim repertuarze mają wiele różnorodnych propozycji muzycznych, więc każdy znajdzie coś miłego dla ucha. Począwszy od evergreenów z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, po współczesne hity z polskich i niemieckich list przebojów. Prawdziwą rewolucją jest to, że grupa posiada internacjonalny program muzyczny. Występy Fantastic Trio Show Band okraszone są wysokiej klasy nagłośnieniem oraz zaskakującymi efektami wizualnymi.

Warto wiedzieć, że Piotr Kucharczyk jest również kompozytorem własnych utworów oraz autorem tekstów. Podczas swoich występów stara się promować kulturę Śląska oraz pielęgnować tradycje, które są nieodłączną częścią jego życia. Jeśli więc poszukujecie artysty, który zadowoliłby waszych gości na jednej z imprez okolicznościowych, bez wątpienia powinniście wziąć pod uwagę profesjonalizm oraz artystyczny kunszt, jaki prezentuje Piotr.

Dodaj komentarz

Formularz

Witam milo i dziekuje. Peter Kuczarczyk za fajna muzyke fajnie sie slucha w New Jersey U S A zyczymy powodzeniai zdrowka

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio