Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Ri-Jo


RI-JO to stosunkowo młody zespół, który przebojem wszedł na śląską scenę muzyczną. Grupę tworzą: Ryszard Cielik, który jest liderem zespołu oraz kompozytorem muzyki i autorem tekstów - w RI-JO także śpiewa i gra na klawiszach; Krzysztof Krawczyk grający na gitarze oraz odpowiedzialny za męskie chórki oraz przedstawicielka płci pięknej – Iwona Kitel – śpiewająca w chórkach bandu.

Zespół od 2006 roku możemy oglądać w TVP3 w relacjach z koncertów i biesiad, a teledyski kapeli zobaczymy w TVPS. Hity RI-JO pojawiają się również na Śląskiej Liście Szlagierów – „Lato z Kopruchym” plasowało się przez pewien czas na pierwszym miejscu listy!

W roku 2008 zespół wydał pierwszy autorski krążek pod tytułem „Teraz JO” - wcześniej jego utwory pojawiały się tylko na śląskich składankach. Wśród 14 piosenek (12 autorskich i 2 biesiadnych przebojów), nagranych na krążku z pewnością znajdziesz tę jedyną.

RI-JO swoim fanom proponuje oprawę artystyczną imprez plenerowych, biesiad, przyjęć okolicznościowych oraz karczm piwnych. Oprócz znanych i kochanych biesiadnych hitów, zespół wykonuje autorskie piosenki w bluesowo-rockowym klimacie. Doskonała muzyka przeplatana jest wyjątkowym śląskim humorem i oryginalnymi konkursami. To, w jaki sposób skontaktować się z zespołem i umówić występ, znajdziesz na ich stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Mimo, że grupa znana jest raczej w środowisku lokalnym, zobaczysz ją także od czasu do czasu na większych imprezach.

RI-JO przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi Śląska.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio