Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

De Silvers


De Silvers to zespół z Chorzowa istniejący na scenie muzycznej od roku 2012. Jak na tak krótki staż, zespół zdobył już dużą popularność i często jest zapraszany na imprezy, festyny i koncerty. Zasługą tego sukcesu są z pewnością członkowie grupy – doświadczeni artyści, którzy koncertowali już wcześniej na polskich i zagranicznych scenach muzycznych.

Zespół tworzą trzy osoby. Jego założycielem jest Aleksander Pietrek, który w grupie gra na klawiszach a dodatkowo zajmuje się aranżem i muzyką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu spod jego ręki wychodzą doskonale brzmiące i niepowtarzalne utwory. Kolejnym członkiem zespołu jest Sylwia Grzywa. Od tej uroczej wokalistki o wyjątkowym głosie pochodzi nazwa zespołu De Silvers. Artystka odpowiada także za wizerunek zespołu – z powodzeniem przyciągając męską część fanów. Ostatnim, jednak nie mniej ważnym, członkiem grupy jest doskonale śpiewający i grający na gitarze Waldemar Wiśniewski. Muzyk pisze także oryginalne i zaskakujące teksty do piosenek zespołu. Co przyciągnęło tę trójkę zdolnych ludzi do siebie? Jak twierdzą: pasja do muzykowania i przyjaźń.

Zespół to nie tylko profesjonalnie przygotowani muzycy to także niezwykle szeroki repertuar, który pozwala grać zespołowi z powodzeniem na koncertach, festynach, imprezach firmowych i bankietach. Fani dobrej tanecznej muzyki zdecydowanie nie zawiodą się, gdy usłyszą recital De Slivers przygotowany specjalnie na imprezy okolicznościowe jak jubileusze, urodziny czy wesela.

Grupa tworzy również własne autorskie utwory. Piosenka "Na co mi tyla kasy" to jeden z nich. Zaśpiewany po śląsku – zachwycił fanów i ciągle utrzymuje się na wysokich miejscach na Śląskich Listach Przebojów w radio i telewizji.

De Slivers do tej pory wydali jedną długogrającą płytę autorską pod tytułem "Kochaj i tańcz". Płyta pojawiła się w sprzedaży latem 2013 roku. Na krążku znajdziemy 18 wyjątkowych utworów grupy, których doskonale się słucha, i przy których świetnie się tańczy.

Sukces i popularność zespołu doceniane są nagrodami. Najnowsze to statuetka za SZLAGLISTOWY HIT ROKU 2015 czy nagroda dla ARTYSTY MUZYCZNEJ FIESTY 2015 w Radiu Piekary.

Zespół dba o swój wizerunek także w Internecie. Znajdziemy tutaj stronę internetową grupy, na której poczytamy o jej powstaniu, obejrzymy świetne teledyski i galerię zdjęć oraz posłuchamy utworów de Silvers. Grupa ma także fanpage na Facebooku, gdzie dzieli się z fanami wszelkimi newsami z muzycznego życia. To także miejsce, gdzie fani De Silvers mogą ze swoim ulubionym zespołem skontaktować się, porozmawiać, podziękować za występ.

De Silvers to śląski zespół, który jest na doskonałej drodze, by osiągnąć prawdziwy artystyczny sukces – tworząc wyjątkową muzykę, która oczarowuje serca słuchaczy.

Dodaj komentarz

Formularz

Witam Serdecznie zespół De Silvers z Panią Sylwią na czele która jest Piękną Kobietą o Cudownym Głosie i Wszystkich Fanów tegoż zespołu Pozdrawiam Gorąco ❤❤❤???????????? Stefan z Bykowiny
Bylam na wystepie De Silvers podczas Festynu Dzielnicowego w Chropaczowie.
Fantastycznie grają, śpiewaja, świetnie potrafili zabawić publiczność.
Zwłsszcza solistka.
Paní Sylwia ma cudowmy glos...
Dziekuje za świetna zabawę

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio