Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Krzysztof Koniarek

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Krzysztof Koniarek


„Dziewczyna z promenady” to tytuł piosenki, dzięki której ten znakomity artysta zdobył popularność. Ma na koncie liczne przeboje, a na scenie króluje od wielu lat. W muzyce stawia na spokojne i romantyczne brzmienia, ale potrafi w swoich kompozycjach pokazać również pazur. Krzysztof Koniarek, rozpoczynając swoją muzyczną podróż, nigdy nie spodziewał się, że odniesie taki sukces.

Ten niezwykle utalentowany wokalista oraz konferansjer pochodzi z Wielkopolski. Mieszka w malowniczo położonym Wągrowcu. Na poważnie o swojej karierze solowej zaczął myśleć w 2001 roku. Został wtedy laureatem przeglądu piosenki z repertuaru Czerwonych Gitar w Stargardzie Szczecińskim. Artysta od wielu lat, z ogromnym uznaniem, funkcjonuje nie tylko na śląskim rynku muzycznym, ale także tym ogólnopolskim. Muzyk swoją karierę rozpoczął już jako dziecko. Pomogła mu w tym, bez wątpienia, muzyczna edukacja. Krzysztof swoje doświadczenie zyskał, grając w kilku zespołach. Był również założycielem oraz wokalistą formacji Bel Canto, która skupiała się głównie na muzyce religijnej.

Aktualnie artysta skupia się na koncertowaniu w Polsce oraz poza jej granicami. Na doskonały show pracuje nie tylko sam Krzysztof, ale także inni, rewelacyjni muzycy. Piotr Stromyło, zachwyca swoją grą na gitarze elektrycznej oraz pianinie. Geniu Maćkowiak, pozwala odkryć wszystkim magię brzmienia gitary basowej oraz instrumentów klawiszowych, a przed Darkiem Rybarczykiem perkusja nie ma żadnych tajemnic. Nie da się zapomnieć o dwóch uroczych i niezwykle utalentowanych wokalistkach Kasi Zielińskiej oraz Monice Mendlik. Dołączając do tego brzmienie gitary akustycznej oraz głos Krzysztofa, powstaje prawdziwy muzyczny majstersztyk.

Wokalista swoim słuchaczom proponuje zarówno utwory autorskie, jak również biesiadne klasyki i kultowe covery. W muzyce Krzysztof stara się opowiedzieć jak najwięcej o miłości, życiu oraz szczęściu. Najbliższa jest mu stylistyka przepełniona romantyzmem oraz artystyczną refleksją, choć można go również usłyszeć w utworach bardziej tanecznych, popowo-rockowych i o mocniejszym gitarowym brzmieniem. Wokalista współpracuje z wieloma znanymi osobami. Justyna Adamczak, Piotr Stromyło, Kasia Pawłowska czy Mirek Suliga to artyści, którzy są autorami tekstów do utworów Krzysztofa.

Piosenki muzyka, które odniosły największy sukces to: „Dziewczyna z promenady”, „Jesienna zaduma”, „Nie zatrzymasz mnie”, „Taka nasza miłość”, „Nasz świat pełen marzeń” czy „Całe życie uczysz się miłości”. Artysta w trakcie swojej solowej kariery wydał dwie płyty. Pierwsza, z 2004 roku to „Jesienna zaduma”, którą stworzył, współpracując z Markiem Górskim. Druga pojawiła się w roku 2016. Jej aranżerem oraz kompozytorem był Piotr Stromyło. Krążek nosi tytuł „Zacząć od nowa”.
Wokalistę wraz z zespołem możecie usłyszeć w dwóch odsłonach. Pierwsza opiera się na programie autorskim. Jest przepełniona pozytywnymi wibracjami, oraz utworami wypełnionymi po brzegi wrażliwością artysty. Druga ukazuje biesiadne oblicze formacji. W tej odsłonie nie brakuje poczucia humoru oraz rewelacyjnej zabawy.

Krzysztof Koniarek to niesłychanie utalentowany oraz doświadczony muzyk. Dzięki swojej ciężkiej pracy może pochwalić się niezwykle bogatym dorobkiem artystycznym. Przez wszystkie lata na swoim koncie zgromadził ogromną ilość przebojów, dwie płyty, kilka teledysków, setki zagranych koncertów w kraju i za granicą oraz wiele wystąpień w stacjach nie tylko radiowych, ale również telewizyjnych. To wszystko sprawia, bez wątpliwości, że muzyczna droga była przeznaczeniem tego wyjątkowego artysty.

Dodaj komentarz

Formularz

Super piosenki. Krzysiek uwielbiam Cię i Twoje piosenki. Pozdrawiam cieplutko.
Wspaniały wykonawca pięknych piosenek - uwielbiam .
Super wykonawca superowych piosenek,uwielbiam ,bardzo kontaktowa osoba,wspaniala osobowosc.
Super piosenki :) Kiedy odwiedzi Pan Londyn? Tutaj też ma Pan swoich fanów, Serdecznie Pozdrawiam :)

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio