Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

MarsaAlam


Dla wszystkich, którzy szukają zespołu grającego nie tylko śląskie hity, ale też inne przeboje, pojawiła się doskonała wiadomość. Od niedawna na rynku muzycznym funkcjonuje nowy zespół MarsaAlam. Ich medialny debiut odbył się w 2020 roku, i jak się okazało, warto było czekać.

W skład zespołu wchodzi Marcin Andrzejczak i Adam Zawarty. To właśnie tych dwóch przyjaciół z Torunia, podczas pewnych wakacji, wpadło na pomysł, jak w końcu zrealizować swoje marzenie. Nazwa grupy nawiązuje do miejscowości, w której, w trakcie urlopu, zrodził się projekt. Dla muzyków występowanie na scenie nie jest jedynie wykonywanym zawodem. To przede wszystkim wielka pasja.

Aktualnie na scenie MarsaAlam występuje w składzie trzyosobowym. Marcin, Adam i Roksana doskonale się uzupełniają i tworzą zgrane trio. Piosenki zespołu są utrzymane w stylistyce z pogranicza disco-dance i popu. Grupa nie zapomina również o swoich korzeniach i chętnie włącza do repertuaru śląskie szlagiery. Za kompozycje zespołu odpowiadają miedzy innymi Mateusz Szymczyk i Robert Krużyński Vel Kruszewski, a za teksty – Mateusz Szymczyk, Janina Libera czy Edward Sikora. Największymi przebojami, z którymi kojarzony jest MarsaAlam są: „Życia nić”, „Chodzisz mi po głowie”, „Dla Ciebie Mamo” i „Przyjaciel obok jest”. Dzięki swojej niepowtarzalności, grupa odniosła spory sukces w Radiu Silesia, gdzie ich utwór zdobył tytuł przeboju miesiąca.

Band oferuje swoim słuchaczom profesjonalną obsługę wesel, studniówek, bankietów czy zabaw sylwestrowych. Niezależnie od wielkości imprezy i ilości osób zespół zapewnia doskonałą zabawę do białego rana w anturażu ciekawego i eleganckiego wizerunku scenicznego, który tworzony jest dzięki utalentowanym uczestnikom znanego programu rozrywkowego – Mam Talent.

Profesjonalny duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością w prowadzeniu imprez – zapewnia wodzireja oraz oferuje zabawę przy stołach. Oprócz żeńskiego oraz męskiego wokalu, ze sceny można również usłyszeć instrumenty klawiszowe grające w rytm muzyki biesiadnej, disco polo i dance.

MarsaAlam to zespół muzyczny idealny dla was. Dowolna impreza, na której zagrają będzie niezapomniana. Niezależnie od waszego wieku, czy gustów muzycznych grupa zadowoli każdego, nawet najbardziej wytrawnego słuchacza.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio