Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Hanys Bynd


Grupa Hanys Bynd zaczęła swoją przygodę ze sceną muzyczną w 2008 roku. Jej inicjatorami byli Aleksander Pietrek – klawiszowiec i wokalista oraz grający na trąbce – Jan Grzondziel. W skład bandu wchodzą muzycy z Chorzowa, Zabrza oraz Rudy Śląskiej, którzy przez lata grali z innymi popularnymi zespołami na koncertach w Polsce i Europie. W roku 2011 do grupy przystąpiła młoda wokalistka Sylwia Grzywa, która dodała skrzydeł zespołowi, wynosząc jego utwory na nowe wyżyny brzmienia. Pozostałe osoby tworzące Hanys Bynd to wokalista Zenon Kałkusiński oraz Jerzy Pietrek – grający na klarnecie i saksofonie. Instrumenty dęte, wieloletnie doświadczenie oraz doskonała oprawa muzyczna tworzą jedyne w swoim rodzaju połączenie, dające gwarancję niepowtarzalnej zabawy podczas każdego występu Hanys Bynd. Członkowie zespołu proponują różnorodne programy muzyczne. Tak powstał Alex Cover Band – grupa coverująca najlepsze przeboje polskie i zagraniczne – niezastąpiona podczas przyjęć okolicznościowych, festynów czy imprez firmowych. Drugi projekt to Angelus Band – trzyosobowy program kolędowy – niezapomniany i niezbędny w okresie przedświątecznym. Natomiast program estradowy „Kolorowa podróż dookoła świata” to występ skierowany do dzieci, podczas którego najmłodsi tańczą, śpiewają i uczą się, jednocześnie doskonale się bawiąc.

Na każdym koncercie fani Hanys Bynd mogą posłuchać popularnych przebojów grupy, np. piosenki „Krista” lub „Familoki”, utworów zupełnie nowych a także doskonałego humoru oraz biesiadnego śpiewania, którymi zawsze przeplatany jest każdy występ. Nieważne czy Hanys Bynd gra na combrze, festynie, dożynkach czy karczmie piwnej – zawsze bezbłędnie rozpozna potrzeby publiczności i z łatwością nawiąże z nią kontakt.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o grupie, skontaktować z nią, posłuchać fragmentów utworów czy zobaczyć na zdjęciach cały skład, wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę Hanys Bynd.
Piosenki zespołu usłyszysz i zobaczysz w ogólnopolskich i regionalnych stacjach radiowych i telewizyjnych. Znajdziesz je także na wielu składanka CD i DVD. Niedawno grupa wydała pierwszą płytę, pt. "Krista, frizerki i nasze Frelki". To z pewnością początek wielkiej i głośnej kariery tego bandu z Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio