Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Wesoła Biesiada

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Wesoła Biesiada


Wesoła Biesiada to część "Kabaretowej Grupy Biesiadnej KGB" – grupa ta skupia osoby lubiące dobrą zabawę i biesiadne klimaty. Zespół pochodzący z Tarnowskich Gór i okolic gra przede wszystkim znane biesiadne utwory we własnej aranżacji i przepełnione energią zdolnych muzyków.

Występy Wesołej Biesiady łączą w sobie śpiew, taniec, i doskonały humor. Grupa składa się z czworga artystów: Kseni Mazan, Agaty Wyleżoł, Adama Polakowskiego oraz Karola Gembczyka.

Dla kapeli najważniejszy jest kontakt z publicznością. Otwartość zespołu sprawia, że każdy uczestnik imprezy z Wesołą Biesiadą bawi się znakomicie przez cały czas trwania koncertu.

Mimo tego, że grupa najczęściej pojawia się na wszelakich biesiadach, karczmach, Dniach Miast, odpustach a także weselach i imprezach okolicznościowych, to utwory i oprawa muzyczna Wesołej Biesiady zawsze może szczycić się profesjonalizmem i najwyższą jakością.

Wesoła Biesiada została stworzona po to, aby rozbawić nawet najpoważniejszych słuchaczy i jak do tej pory nie poniosła jeszcze żadnej porażki. W swoim repertuarze posiada następujące show: biesiadę śląską, biesiadę góralską, cygański tabor oraz country. Artyści każdy występ mają dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Stroje i oprawa muzyczna nie mają sobie równych.

Zespół właśnie kończy prace nad swoją debiutancką płytą. Utwory zespołu, jak "Śmiech to jest zdrowie" czy "Maniuśka" często pojawiają się na listach śląskich szlagierów. Piosenki zespołu usłyszymy w lokalnych stacjach radiowych, jak Radio Piekary. Zespół dużo koncertuje. Mogliśmy zobaczyć go, np. na Dniach Piekar Śląskich 2015.

Wesoła Biesiada ma własną stronę internetową na której znajdziemy galerię zdjęć, wideo z koncertów zespołu oraz informacje kontaktowe. Oprócz strony internetowej kapela posiada popularny fanpage na Facebooku. Fani znajdą tutaj linki do piosenek i wideoklipów, zapowiedzi koncertów i wszelkie ciekawostki z życia bandu.

Grupa Wesoła Biesiada łączy ze sobą dobrą zabawę i biesiadną muzykę. To połączenie to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio