Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Gabriela Kokott


Jest mieszkanką Tarnowskich Gór. W życiu prywatnym doskonale realizuje się jako znakomita żona i kochająca mama. W pracy jednak przeobraża się w radiową szczigę – złą kobietę. W kręgu jej współpracowników mówi się, że gdzie reporter nie może tam wydawca pośle właśnie ją! Jej domeny to: Przedszkolandia, Laba na Łogrodku czy Kaj to było. Wszyscy wiedzą, że dla Gabrieli Kokott-Drzyzgi nie ma rzeczy niemożliwych!

Już od najmłodszych lat Gabriela marzyła o zajęciu, które dawałoby jej takie możliwości, jakie zapewnia jej obecna praca. Na początku nawet nie myślała o angażu w radiu. Kobieta borykała się, bowiem, z problemami z wymową. Nie potrafiła wymówić litery „r”, co wydawało jej się dość dużym problemem w tej branży. Mimo to lubiła występy w szkolnych przedstawieniach, a bycie szkolną gwiazdą zdecydowanie jej nie przeszkadzało. Zawsze powtarzano jej, że przy jej energii i osobowości zwykła i monotonna praca biurowa nie wchodzi w grę.

Przygoda z radiem zaczęła się dla Gabrieli już ponad dziesięć lat temu. Podczas studiów na Katowickim Uniwersytecie Śląskim młoda kobieta przyszła zapytać o możliwość zrealizowania stażu. Początki nie były łatwe, ponieważ zamiast realizować swoje reporterskie marzenie musiała wykonywać szereg innych, mniej pociągających ją rzeczy. Z biegiem czasu, starania prezenterki zostały docenione i w naturalny sposób ze stażystki stała się pełnoprawną radiową reporterką.

Aktualnie, w Radiu Piekary prezenterka współprowadzi konkurs „Kaj to było” (pierwotna nazwa tej audycji to „Pojedynek w samo południe” i to właśnie z niej możecie ją lepiej kojarzyć). Pomysłodawczynią tego projektu była wtedy jedna z agentek. Mimo wielokrotnej zmiany nazwy, reporterka program prowadzi, od wielu lat niezmiennie, razem z Agnieszka Zbrojewską. Luźna formuła słuchowiska cieszy się ogromnym zainteresowaniem i sympatią wśród słuchaczy od ponad pięciu lat. Kolejna audycja prowadzona przez Gabrielę – „Godziny Szczytu” – odbywa się przy współpracy z Arkiem Rembaczem. Obydwoje są profesjonalistami i doskonale się dogadują. Ich podobne poczucie humoru oraz umiejętność czytania sobie w myślach zaowocowało możliwością poprowadzenia nie jednej imprezy estradowej, miedzy innymi: 21 Urodzin Radia Piekary. Tą niezwykłą prezenterkę kojarzycie z pewnością również z takich projektów jak: Przedszkolandia czy Laba na Łogródku.

Gabriela jest niesłychanie pracowitą osobą. Potrafi poświęcić się pracy jak nikt inny. Kobieta prowadzi szereg różnorodnych audycji, mimo to nie potrafi powiedzieć, której z nich jest najbardziej oddana. Uwielbia je wszystkie. Jest osobą, która stara się wykonać wszystkie przydzielone jej zadania jak najlepiej. Nie potrafi zaniechać starań nad jednym projektem na rzecz drugiego.

Pomimo ciężkiej pracy, która zajmuje Gabrieli pięć dni w tygodniu – od godziny ósmej rano do późnego wieczora – i polega zarówno na udzielaniu się antenowo jak i byciu świetną prezenterką i rzetelną reporterką, kobieta nie pozwala sobie osiąść na laurach i nigdy się nie poddaje. Każdy z wiernych słuchaczy Gabrieli nie ma cienia wątpliwości, że kobieta dla realizacji swojej pasji daje z siebie sto procent.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio