Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

New Energy


New Energy to stosunkowo młoda grupa, która pojawiła się dość niedawno na śląskiej scenie muzycznej. Mimo niedługiego stażu, formacja doskonale wpisuje się w klimat, jaki jest uwielbiany przez wszystkich fanów właśnie tego gatunku. Jeżeli szukacie zespołu dynamicznie rozwijającego się, łączącego w sobie zarówno młode, świeże spojrzenie, jak i doświadczenie wynikające z długich lat występowania na scenie, koniecznie postawcie na New Energy.

Członkowie grupy to: Waldemar Fiszer – doskonały klawiszowiec, Jacek Pieniążek – zdolny gitarzysta basowy, który swojej pasji oddaje się w całości, Paweł Fiszer – autor muzyki w zespole, grający na gitarze solowej oraz Kasia Matejczyk-Wylężek – niesamowicie utalentowana młoda wokalistka, która swoją energią oraz promiennym uśmiechem jest w stanie rozchmurzyć nawet najbardziej zasępionego słuchacza. Piosenkarka nie tylko śpiewa, ale też gra na gitarze, jest autorką tekstów i muzyki oraz laureatką licznych festiwali piosenki młodzieżowej. Katarzyna przez wiele lat współpracowała z Katarzyną Gartner, koncertując w Polsce i poza jej granicami. Była także współtwórczynią zespołu Golden Mix. Mimo sporej różnicy wieku miedzy najmłodszym a najstarszym członkiem zespołu, muzycy doskonale się dogadują i, co najważniejsze, każdy jeden jest dopełnieniem drugiego.

Muzyczną specjalnością New Energy są wesela, biesiady, festyny, ale też inne, mniejsze imprezy okolicznościowe. Bez względu na rodzaj koncertu oraz jego wielkość, formacja zawsze daje z siebie wszystko, by słuchacze wyszli z niego zadowoleni. Wiele lat doświadczenia, jakim dysponują muzycy, oraz niezliczona ilość zagranych imprez powodują ogromną sympatię ze strony wszystkich fanów zespołu i porywają do wspólnej zabawy nawet najbardziej zatwardziałego domatora. Wszystko podparte jest solidnym warsztatem muzycznym, dbałością o każde brzmienie, entuzjazmem oraz sporą dawką dystansu do własnej osoby.

Te cztery muzyczne osobowości łączy wspólna pasja. Ich fascynacja muzyką sprawia, że rozumieją się bez słów, nie tylko na scenie, ale też podczas tworzenia nowych, autorskich piosenek. New Energy zawsze w pocie czoła przygotowują dla Was repertuar, który łączy w sobie znane, starsze hity jak i nowe przeboje. Ci muzycy są połączeniem wieloletniego doświadczenia estradowego oraz niewyczerpalnego potencjału twórczego i jak sami przekonują: „W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie, a proponowana przez nas muzyka zapewni dobrą zabawę na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, biesiadach czy koncertach”.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio