Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Mona Liza

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Mona Liza


Renata Niedbał-Witta to artystka znana od wielu lat pod pseudonimem Mona Lisa. Swoją karierę rozpoczęła z orkiestrą radiową Jerzego Milana w Katowicach, w której była solistką. Z wykształcenia - prawnik, jest również członkinią ZAIKS-u, jako autorka tekstów. Do tej pory nagrała kilkanaście płyt CD, kilkadziesiąt teledysków, kasety magnetofonowe i video. Piosenkarkę spotkasz na koncertach na całym świecie. Występowała w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Turcji, Egipcie, Australii i oczywiście w każdym zakątku Polski. Często pojawia się w TV 2, TV Silesia, Polsacie i innych stacjach telewizyjnych oraz rozgłośniach radiowych.

Mona Lisa posiada w zanadrzu ogromny repertuar utworów. Od soulu przez jazz, rock and roll i country aż po pop - te gatunki artystka śpiewa w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, tureckim czy włoskim. Sama tworzy i nagrywa utwory - do tej pory napisała kilkaset tekstów piosenek! Każdy jej występ zapiera dech w piersiach. Nieprzeciętny krystalicznie czysty głos łączy się ze sceniczną charyzmą, ponadto profesjonalnie dopracowana choreografia i czarujące stroje, które artystka zmienia kilka razy podczas występu, tworzą niezapomnianą całość, którą po prostu trzeba zobaczyć.

Piosenkarka nie zapomina o żadnym ze swoich fanów. Często bierze udział w dobroczynnych przedsięwzięciach, koncertując m.in. podczas Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Hospicjum CORDI w Mysłowicach, w ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych w Rusinowicach czy w więzieniu w Lublińcu.

Mona Lisa występuje na jednej scenie z najbardziej znanymi polskimi artystami: Z. Wodeckim, H. Frąckowiak, A. Rybińskim, R. Rynkowskim, J. Skrzekiem, zespołem Bajm, K. Loską, Kabaretem Rak, K. Piaseckim i z wieloma innymi.

Na profesjonalnie wykonanej stronie internetowej piosenkarki znajdziesz wiele przydatnych informacji. W zakładce Aktualności dowiesz się, kiedy odbędzie się kolejny koncert i jak wyglądał ostatni występ artystki (notki często okraszone są fotografiami). Klikając na Biografię, odkryjesz zarówno te oficjalne jak i bardzie prywatne informacje dotyczące artystki. Poznasz całą dyskografię Mona Lisy i obejrzysz wybrane teledyski. W galerii będziesz mógł przejrzeć zdjęcia z sesji i koncertów. W zakładce Oferta dowiesz się, co proponuje piosenkarka w swoim recitalu, występie z zespołem czy w koncercie kolędowym.

Mona Lisa jest artystą o wielu twarzach – ciągle szlifującą swój warsztat i dążącą do doskonałości. Pozwól się oczarować jej muzycznemu światowi.

Dodaj komentarz

Formularz

Dziewczyna super w każdym calu.
Witam. Tak jestem Jej fanem ponad 20 lat ,Piękna Urocza o cudownym głosie . Na Fb można zobaczyć moje zdjęcia z koncertów, oraz Zaprosić Znajomych którzy lubią stronę Mona Lisa.Pozdrawiam:)
pani renato czemu pani nie spiewa tez po slasku
Dziekuje za piekne I melodyjne piosenki. To wlasnie Pani CD towarzyszylo mi przez pierwsze, trudne lata emigracji.
Lubie słuchac twoich piosenek i zycze dalszych sukcesow zawodowych jak i osobistych ..>serdecznie pozdrawiam Elzbieta

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio