Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Nadia P


Nadia P to młoda artystka, która swoją karierę zaczęła dużo wcześniej niż regularna piosenkarka. Na scenie występuje już od dziewięciu lat. Pierwsze były występy w szkolnych musicalach i własne teksty pisane pod znane melodie – by już w wieku trzynastu lat pisać własne piosenki w języku angielskim i nagrywać je w profesjonalnym studio. Nadia w 2009 roku zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Telewizji Polskiej "Teledysk Roku" za videoclip do piosenki "Jeszcze tak mało wiem".

Urodzona w Wuppertalu piosenkarka niedawno wydała swoją pierwszą płytę "Bajka Nadii". Krążek zawiera 13 autorskich utworów pełnych miłego dla ucha głosu artystki. Nadia ze swoimi utworami często pojawia się w TV Silesia oraz w lokalnych rozgłośniach radiowych.

Na oficjalnej stronie internetowej artystki stworzonej w języku polskim, niemieckim i angielskim – znajdziesz kilka słów o samej piosenkarce. W zakładce Wideo obejrzysz jej teledyski, i usłyszysz Nadię śpiewającą zarówno językiem literackim jak i w gwarze śląskiej. Zakładka Muzyka to zbiór tekstów piosenek, które możesz ściągnąć na swój komputer w formacie PDF. W galerii obejrzysz zdjęcia Nadii z sesji fotograficznych. Natomiast w zakładce Linki możesz sprawdzić z kim Nadia przyjaźni się na muzycznym gruncie.

Nadia P to piosenkarka, która dopiero rozwija skrzydła, ale z pewnością warto zapoznać się z różnorodną i świeżą muzyką tej niezwykłej Ślązaczki.

Dodaj komentarz

Formularz

calkiem fajnie bylo cie dzisial uslyszec super gratulacje pozdrawienia z Emmerich
Witaj. Przypadek sprawił ,że wszedłem na you tube i chciałem przypomnieć sobie gwarę i folklor śląska.Mieszkałem tam 20 lat . Obecnie mieszkam nad Bałtykiem.Ta piosenka "Ja to smola" to dla mnie coś wspaniałego/po tylu latach/ Pozdrawiam serdecznie. Nie omieszkałem umieścić tej piosenki na swoim profilu facebuka

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio