Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Krzysztof Pietrek


Krzysztof Pietrek to prawdziwy entuzjasta muzyki. Jest jego prawdziwą pasją, od kiedy sięga pamięcią. Ten mężczyzna to wspaniały wokalista oraz utalentowany instrumentalista. Dla nie jednej osoby może być przykładem, jak można iść przez życie, realizując swoje marzenia.

Artysta od najmłodszych lat uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na niezwykle trudnym do opanowania instrumencie – akordeonie. W późniejszym czasie zdecydował się również na naukę gry na perkusji. Swój pierwszy zespół, który był dla niego ogromnym krokiem do spełnienia muzycznych celów, założył wspólnie z bratem. Było to w 1983 roku, a zespół został nazwany Constans. Co ciekawe, grupa istnieje do dziś. Rok 1992 był kolejnym przełomem w karierze Krzysztofa. To właśnie wtedy zdecydował, że założy własny zespół „imprezowy”. Pełnił w nim funkcję zarówno wokalisty jak i klawiszowca. Po latach, bo w roku 2013, mężczyzna rozpoczął współpracę z zespołem Golden Mix, w którym został wokalistą. Od tego czasu do roku 2020 był też częścią projektu Blue Party, gdzie również doceniono jego fenomenalny głos.

Krzysztof Pietrek, choć z muzyką czynnie związany jest od wielu lat, jako solista chcący osiągnąć medialny sukces, zaistniał dopiero w połowie 2020 roku. Jego solowa kariera rozpoczęła się od utworu: „Proste słowa dwa”, który przyniósł mu spory sukces. Piosenka w szybkim tempie podbiła stacje radiowe oraz telewizyjne – ponieważ zaraz po ukazaniu się samej kompozycji pojawił się nakręcony do niej teledysk. Projekt utrzymany jest w stylistyce popowo-dancowej. Jest melodyjny i szybko wpada w ucho. Opowiada o szczęśliwej, spełnionej miłości i nadziei na wspaniałą oraz długą wspólną przyszłość. Tekst piosenki napisała Aleksandra Baron, aranżacją zajął się Mateusz Szymczyk i Adrian Groma, a muzykę skomponował sam Krzysztof.

Żeby zrealizować swoje muzyczne marzenia, trzeba ciągle się rozwijać i ciężko pracować, by być coraz lepszym w tym, co chce się robić w życiu. Krzysztof Pietrek poświecił się muzyce i pielęgnowaniu oraz rozwijaniu tej trudnej pasji. Dziś widać wyniki tej pracy: profesjonalizm, doświadczenie, męski, piękny głos i fantastyczne przeboje.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio