Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

B.A.R.


Kapela B.A.R. powstała już w 1996 roku w miasteczku Paniówki niedaleko Gliwic. Członkowie zespołu to rodowici Ślązacy. Eugeniusz Loska zajmuje się śpiewem i grą na klawiszach. Andrzej Macha gra na akordeonie. Bronisław Matula śpiewa i gra na trąbce, Paweł Śmieja natomiast na saksofonie i klarnecie. Grupa śpiewa zwykle po śląsku, a teksty piosenek wypełnione są historią, kulturą oraz obyczajami naszego regionu.

Koncerty B.A.R. to jednak nie tylko muzyka. Występ przeplatany jest doskonałym śląskim kabaretem, pokazując tym samym duże poczucie humoru zespołu. Kapela gra na, organizowanych także przez prywatne osoby, biesiadach, w karczmach piwnych, na imprezach plenerowych, tanecznych a także firmowych.

Zespół usłyszymy w lokalnych stacjach radiowych, a wideoklipy obejrzymy w telewizji, również tej komercyjnej. Grupa otrzymała wiele nagród, m.in. I miejsce na II Festiwalu Szlagierów w Zabrzu w 2001 roku. B.A.R. wydała 4 płyty CD oraz jeden krążek DVD upamiętniający 15 lat istnienia kapeli. Każdą płytę kupisz, klikając na zakładkę Sklep na witrynie bandu.

Wchodząc na oficjalną stronę B.A.R., przywitają Cię duże kolorowe zdjęcia członków grupy otoczone prostym, jasnym szablonem. Od razu po prawej stronie znajdziesz odtwarzacz z przykładowymi fragmentami utworów oraz zeskanowane dyplomy, które otrzymał zespół. Na stronie internetowej będziesz mógł także obejrzeć wszystkie teledyski kapeli oraz zdjęcia z koncertów.

Jeżeli chcesz, żeby zespół zagrał specjalnie dla Ciebie, podczas jakiejś szczególnej okazji wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z leaderem. Zespół gwarantuje doskonałą i niezapomnianą zabawę przez długie godziny.

Dodaj komentarz

Formularz

Super Myzyka a przede wszystkim teksty.
Chopy dali tak.
" Jak zech je w doma jada na Górnika mecze popatrzec Genek.
Bardzo dziękuję kapeli Bar, za piękne granie i śpiewanie w Świętochłowicach Zgoda Park. Świetnie się bawiłam i szczęśliwa wróciłam do Brzeszcz /Oswiecimia
Grajcie fajna muza
jestem waszym rowiesnikiem,tez dlugo gralem w kapelach,zawsze wzruszal mnie rodzaj muzyki ktory uprawiacie,jak to sie mowi...ciary na rekach,powodzenia,genek nie przejmuj sie ze jakis przyglup nazwal cie fredim krugerem:)
Stare pryki ale graja jak trza
Super Granie OK.
Uwielbiam was! nie ma dnia kiedy nie słuchałbym waszej muzyki!
Genek Kocham Cie!
POZDROWIENIA Z WROCŁAWIA, JESTEŚCIE WSPANIALI SUPER KAPELA , JESTEŚCIE NA PIĘC

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio