Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Ewa Kopczyńska


Ewa Kopczyńska to piękna, zdolna i doświadczona aktorka a zarazem debiutująca na śląskiej scenie muzycznej wokalistka.

Ewa jest rodowitą Ślązaczką i już od wczesnego dzieciństwa interesowała się śpiewem. Przez lata uczęszczała do szkół muzycznych, które pozwoliły jej wyszlifować ten niezwykły talent. Jednak na początku, artystka swojej przyszłości nie związała wyłącznie ze śpiewaniem. Ewa Kopczyńska została dyplomowaną aktorką i przez lata mogliśmy ją oglądać na deskach: Śląskiego Teatru, w którym występowała 7 lat, Teatru Rozrywka z Chorzowa oraz, do dnia dzisiejszego, Teatru Zagłębia. W teatrze również mogliśmy podziwiać jej głos. W spektaklu Edith i Marlene z powodzeniem wykonywała trudne utwory Edith Piaf. Mimo świetnych recenzji artystce nadal czegoś w życiu brakowało – okazało się, że muzyki.

Swój muzyczny debiut piosenkarka miała podczas podsumowania Półfinału Listy Śląskich Szlagierów. Została niezwykle ciepło przyjęta przez fanów śląskiego grania. Piosenka "Dla Ciebie serce mocno bije" stała się przebojem i początkiem muzycznej kariery wokalistki. Artystka w niecały rok po debiucie wydała pierwszą autorską płytę. Wokalistka obiecuje, że album jest na tyle różnorodny, że każdy wybierze coś dla siebie. Na krążku znajdziemy 12 wyjątkowych piosenek, np.: "Do nas należy świat", "Ten niezwykły dzień" czy tytułowy utwór "Dla Ciebie serce mocno bije". Do wymienionych piosenek Ewa nagrała wzruszające teledyski, które możemy obejrzeć na kanale Listy Śląskich Szlagierów na Youtube.

Solistka dużo koncertuje. Jej występy są zawsze wyjątkowo dopracowane. Przynoszą radość nie tylko uszom, ale i oczom. Taneczne utwory, piękne stroje, widowiskowa choreografia, w której artystka czuje się jak ryba w wodzie, zdolni i przystojni tancerze oraz śpiewająca córka Ewy –Ania , która także występuje z mamą w teledyskach – na to wszystko możemy liczyć wybierając się na koncert Ewy Kopczyńskiej. Właśnie w ten sposób wyglądał jej koncert z lutego 2016 roku, który promował debiutancki krążek wokalistki. Ewa w wywiadach przyznaje, że wygląd i charakter występów zawdzięcza w dużej mierze managerowi i producentowi Janowi Musialikowi.

Ewa Kopczyńska to zawsze uśmiechnięta i przesympatyczna osoba, która powtarza, że w życiu najważniejsza jest bezinteresowna miłość, która niesie inspirację, siłę, wiarę i chęć do działania, tylko dzięki miłości jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko. W wolnym czasie artystka najchętniej spędza czas aktywnie, z rodziną, najlepiej w swoim domku w lesie.

Piosenkarka z przyjemnością dzieli się z fanami wszelkimi ciekawostkami ze swojego życia na oficjalnym fanpage'u na Facebooku. To tutaj możemy zostawić podziękowania za koncert, dowiedzieć się o terminie i miejscu zbliżającego się występu, obejrzeć piękne zdjęcia z sesji, czy zobaczyć najnowszy teledysk.

Ewa Kopczyńska zawsze powtarza, że śpiewa dla swoich fanów. Jej uśmiech, piękny głos oraz pełne optymizmu i miłości utwory wprawią każdego w doskonały nastrój!

Dodaj komentarz

Formularz

Szybkiego powrotu do -zdrowia życzę.
Pozytywnego myślenia - wszystko bę dzie dobrze.Ja też to miałem w 2000 roku. Jest wszystko dobrze. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za piękny wokal, jest pani cudowna !!!
Pani Ewo dużo zdrówka zdrówka życzymy Pani
Piękna... Kobieca..zmysłowa ..p.Ewo jest pani Cudowna jakże miło panią posłuchać ...trafia pani do każdego Serca Swoją osobowością i aparycją ...życzę Pani wspaniałych dalszych sukcesów w dziedzinie Muzyki i życiu osobistym....bardzo serdecznie panią Pozdrawiam....
Kochana Pani Ewuniu! Jestes wspaniala, piekny glos, piekny spiew i usmiech, az chce sie tanczyc i spiewac choc wiek nie ten.
Zyczymy zdrowia i dalszych sukcesow- fanka z mezem.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio