Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Draka


Na grupę muzyczną Draka składa się czworo fantastycznych mężczyzn. Ich poczucie humoru, dystans, profesjonalizm wynikający z wielu lat spędzonych na scenie oraz wokalny i instrumentalny talent to powody, dla których są jednym z najczęściej wybieranych zespołów, by poprowadzić wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Skład na rynku muzycznym funkcjonuje już od 2001 roku, jednak dopiero po siedmiu latach od swojego pierwszego występu, zdecydował się nagrać debiutancką płytę. Jej tytuł to: „Dla Was gramy”. Krążek został wydany przez Agencję Interaktywną Projektomania i zawiera dwanaście nietuzinkowych, wspaniałych, nadających się „do tańca i do różańca” piosenek. Najbardziej znanym utworem jest, bez wątpienia, „Ten letni czas”, który coraz częściej można usłyszeć w mediach.

Draka oferuje swoim fanom profesjonalne usługi muzyczne. Jak nikt inni, artyści potrafią rozkręcić każdy koncert, biesiadę, venty firmowe, wesela, jubileusze, zabawy karnawałowe i wszelkie inne uroczystości, podczas których muzyka odgrywa ważną rolę. Warto podkreślić, że grupa nie tylko gra i śpiewa, ale podczas swoich występów prowadzi też liczne zabawy i konkursy. Cały program jest zaplanowany tak, by odpowiednio wpisywał się w zainteresowania i gusta grupy odbiorców danej imprezy. Co ważne, w zespole Draka zabawy prowadzone są przez wodzireja.

Osoby szukające na uroczystość zespołu profesjonalnie podchodzącego do swojej pracy, z doskonałym kontaktem z publicznością oraz wyczuciem muzycznego smaku, powinny, bez zastanowienia, skontaktować się z zespołem Draka.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio