Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Lidia Krüger


Lydia Maria Krüger to nie tylko wspaniała piosenkarka, ale także doświadczona nauczycielka śpiewu i członkini Stowarzyszenia Niemieckich Nauczycieli Śpiewu (BDG) i Europejskiego Stowarzyszenia Pedagogów Śpiewu (EVTA). Do tej pory mogłeś zobaczyć Lydię na scenie, podczas występów telewizyjnych, koncertów w Polsce i za granicą (samodzielnych oraz w towarzystwie znanych profesjonalnych muzyków) oraz na deskach teatru.

Lydia Maria Krüger z domu Jagodzińska już w czasie liceum uczęszczała na zajęcia wokalu, które w Opolu prowadziła Elżbieta Zapendowska (Jurorka znanych programów telewizyjnych: Idola i Must Be The Music). Potem przyszedł czas na udany udział w ogólnopolskich konkursach muzycznych i śpiew w teatrze. Po uzyskaniu dyplomu w Warszawie, Lydia kontynuowała wokalną karierę, by od 1993 roku dzielić się swoim kunsztem z młodszym pokoleniem.

Wokalistka proponuje występy na żywo podczas ślubów, urodzin, ceremonii otwarcia, rocznic, imprez biznesowych oraz okolicznościowych, itp. W swoim repertuarze piosenkarka ma ponad 3000 utworów: polskich, niemieckich oraz angielskich. Natomiast autorskich piosenek Lydii możesz posłuchać na płycie, dostępnej w sprzedaży na jej stronie internetowej.

Na oficjalnej stronie wokalistki znajdziesz dokładny życiorys Lydii, dowiesz się w jaki sposób skontaktować się z nią w sprawie koncertu oraz przeczytasz jak szczegółowo wyglądają lekcje śpiewu z artystką. Obejrzysz także zdjęcia, posłuchasz dem piosenek oraz zobaczysz ciekawe wideoklipy. Strona wykonawczyni została stworzona w języku niemieckim.

Lydia Maria Krüger to przede wszystkim wyjątkowo uzdolniona wokalistka. Wieloletnie doświadczenie artystki sprawia, że każdy jej występ na długo pozostaje w sercach słuchaczy.

Dodaj komentarz

Formularz

Droga Ludiu jak miło Cię zobaczyć chociaż na zdjęciu. Serdeczne pozdrowienia z Opola????

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio