Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Harmonic


Zespół Harmonic Band to jeszcze młoda grupa, która na rynku muzycznym zawitała w listopadzie 2014 roku. Oczywiście młoda nie oznacza niedoświadczona. Zespół składa się z trzech osób, które z muzyką były związane już od dzieciństwa. Aleksandra i Damian Fojcik z Połomi w młodości uczyli się w szkole muzycznej gry na fortepianie i organach.

Dlaczego Harmonic? Jak twierdzą artyści – słowo harmonia jest w pewnym sensie synonimem szczęścia, radość i muzyki. Tam, gdzie panuje harmonia, tam panują również te trzy wyrazy. Zespół stara się wkładać w swoje występy nie tylko umiejętności, ale też cały swój optymizm i energię. Przekazując tym samym swoim słuchaczom pozytywne emocje.

Popularność zespołu rozpoczęła się dzięki debiutowi w podsumowaniu Listy Śląskich Szlagierów 2014 w Kępnie piosenką "Bądź przy mnie blisko". Zespół często występuje na scenie. Fani mogą zobaczyć go zarówno na koncertach, festynach jak i na imprezach kameralnych, weselach czy imprezach okolicznościowych. Artystów usłyszymy także w regionalnych stacjach radiowych. Ich piosenki pojawiają się wysoko na listach przebojów.

Harmonic ciężko pracuje nad swoją debiutancką płytą. Ciągle nagrywa nowe autorskie piosenki, które zostaną zamieszczone na krążku. Do tej pory zespół zyskał fanów dzięki utworom: "Śpiewajmy wszyscy razem", "Kolory lata" czy "Miłości gest". Do piosenki "Bądź przy mnie blisko" Harmonic nagrał profesjonalny teledysk, w którym możemy podziwiać na wysokim poziomie ciekawy tekst i wykonanie.

Zespół zapowiada, że na debiutanckiej płycie z pewnością nie zabraknie utworów związanych z regionem. Jak sami wspominają, Śląsk i jego tradycje są im niezwykle bliskie.

O zbliżających się koncertach, nowościach w życiu muzycznym Harmonic dowiecie się z fanpage'a zespołu na Facebook'u. To tam obejrzycie zdjęcia z występów, posłuchacie premier piosenek, zobaczycie najnowsze teledyski i będziecie mogli porozmawiać z zespołem, zostawiać swoje opinie, czy podziękować za występ.

Harmonic pokazuje, że we współczesnym zaganianym świcie można odnaleźć harmonię, radość i szczęście w muzyce.

Dodaj komentarz

Formularz

1 Września Dożynki Mszana
Proszę, o aktualizację danych dot. składu zespołu.

Pozdrawiam

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio