Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

To My


Jeżeli uwielbiacie świetnie bawić się do białego rana, jesteście osobami przebojowymi, ale też szanujecie tradycję i lubicie śląskie szlagiery, nie możecie przejść obojętnie obok wokalnego duetu ToMy. Ich doskonałe poczucie rytmu, uwielbienie muzyki, profesjonalizm, oraz umiejętność nawiązywania rewelacyjnego kontaktu z publicznością sprawia, że każda impreza okraszona występami grupy nie może się nie udać.

Zespół powstał pod koniec roku 2016. Stworzyły go dwie młode, pełne pozytywnej energii oraz pasji do muzyki osoby. Ola i Tomasz. Niestety, piosenkarka po roku wspólnego koncertowania zdecydowała, że rezygnuje z występów na scenie. Postanowiła w pełni poświecić swój czas rodzinie. Mimo to, wszyscy fani zespołu do tej pory ją bardzo miło wspominają. To niezwykle atrakcyjna kobieta o ogromnej charyzmie. Jej głos jest wyjątkowy, w połączeniu ze wspaniałą osobowością artystki mógł rozgrzać każdego słuchacza. Wokalista wniosła do duetu ogrom pięknych emocji.

Po odejściu Oli, Tomasz nie poddał się. Wokalista nie wyobraża sobie życia bez muzykowania. Jest wspaniałym mężczyzną, bardzo przystojnym, konsekwentnym i niezwykle ambitnym. Z muzyką już od najmłodszych lat łączy go nierozerwalna więź. Artysta obdarzony jest ciepłym głosem, którego brzmienie pozwala wszystkim słuchaczom na odrobinę relaksu. Poza sceną piosenkarz każdą wolną chwilę stara się poświecić swojej wspaniałej, kochającej rodzinie.

Na początku lutego 2018 roku do zespołu ToMy dołączył fascynat improwizacji muzycznych – Artur, który zastąpił Olę. Nie musiał długo czekać na akceptację ze strony wiernych fanów grupy. Jego niebanalna kreatywność, ogromna ambicja, zdolności oraz pogodny sposób bycia niemalże z miejsca zapewniły mu wysokie miejsce w ocenach słuchaczy. Poza tym, młodego i niezwykle utalentowanego mężczyznę charakteryzuje coś, co jest w muzycznej branży niezbędne, a mianowicie: jest zakochany w muzyce po uszy.

Duet ToMy w swoim repertuarze posiada głównie utwory biesiadne. Większość z nich jest autorskim dziełem grupy, choć podczas swoich występów muzycy uwielbiają proponować słuchaczom również popularne i lubiane przez wszystkich biesiadne kompozycje. Każdy koncert jest prowadzony przez artystów w sposób inny niż pozostałe. Wykonawcy w pracy bardzo cenią sobie indywidualne podejście do każdej z zagranych imprez.

Jeżeli szukacie doskonałego sposobu na udaną imprezę, wystarczy postarać się, by wystąpił na niej wokalny duet ToMy. Podczas ich godzinnego popisu bez wątpienia będziecie mogli usłyszeć, co gra w muzycznych duszach mężczyzn. Jak sami mówią: „ToMy po prostu rozbawią i uszczęśliwią wszystkich. Od lat trzech, do stu trzech”.

Dodaj komentarz

Formularz

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio