Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Magdalena Pal


Mieliście okazję poznać już Magdalene Pal? Z pewnością większość z Was kojarzy tę utalentowaną i piękną młodą kobietę z występów u boku Damiana Holeckiego. I rzeczywiście od sześciu lat artystka prezentuje swój niesamowity głos na scenie w chórkach u tego wokalisty. Jednak jej aspiracje zawsze sięgały zdecydowanie wyżej. Magdalena od najmłodszych lat kochała muzykę i zawsze w wolnej chwili dawała ponieść się muzycznym uniesieniom. Właśnie dlatego w 2015 roku postawiła zrobić pierwsze kroki jako artystka solowa. Z tej okazji zdecydowała nagrać teledysk do starej, ale nadal doskonale znanej, właśnie za sprawą młodej piosenkarki, piosenki "Adagio". Magda nie ukrywa i zawsze powtarza, że Włochy to jej druga ojczyzna.


Z muzyką na poważnie artystka związała się tak naprawdę przez przypadek. Jej wizyty na zajęciach wokalnych u pani Katarzyny Kajdzik w obecnym Chorzowskim Centrum Kultury były podyktowane chęcią uzyskania oceny celującej z lekcji muzyki w szkole. Aby ową ocenę dostać, należało nie tylko być aktywnym na zajęciach, ale także wykazać się czymś wyjątkowym. I tak Magdalena podjęła decyzję o wzięciu udziału w konkursie "Odkryj swój talent". Oczywiście wygrała go i w nagrodę otrzymała darmowy roczny kurs nauki śpiewu. To był początek wielkiej miłości Magdaleny do muzyki.


Nie ma wątpliwości, że to Damian Holecki pokazał młodej kobiecie, co oznaczają występy na dużej scenie. Magda niezwykle ceni piosenkarza za profesjonalizm. Niestety, wiele razy nieprzychylne głosy stwierdziły, że jej współpraca z Damianem ma służyć jej jedynie do zrobienia kariery solowej. Prawda jest taka, że dziewczyna dostaje ogrom wsparcia od tego znanego, doświadczonego i lubianego artysty. Niewiele osób wie, że to właśnie Damian Holecki jest pomysłodawcą jej solowej płyty. Od kilku lat temat ten był na tak zwanej tablicy, aż w końcu Magdalena postanowiła przyjąć tę propozycję pod warunkiem, że wydanie przez nią samodzielnej płyty niczego nie zmieni i nie będzie to oznaczało odejścia z zespołu Damiana. Wokalistka rzecz jasna dalej jest częścią grupy Damiana Holeckiego, a on sam komponuje muzykę na jej solowy krążek.


16 października 2016 roku odbędzie się jubileuszowy koncert Radia Piekary, podczas którego ma być obchodzone dwudziestolecie radiostacji. To właśnie wtedy możecie spodziewać się premiery pierwszej płyty Magdaleny oraz najnowszego, autorskiego krążka Damiana Holeckiego.


Piosenkarka urodziła się w Chorzowie i ciągle tam zamieszkuje. Jej rodzice przeprowadzili się do Koszęcina, gdzie wokalistka lubi przyjeżdżać, by naładować swoje baterie do dalszego działania. Magdalena urodziła się 22 stycznia – w Dzień Dziadka i jest to dla niej bardzo specjalny dzień, ponieważ z dziadkiem łączyła ją zawsze ogromna więź. Młoda kobieta jednak nie ma czasu na świętowanie swoich urodzin. Co rok, bowiem, w te dni daje liczne koncerty.
Magda bardzo angażuje się w swoje życie zawodowe i wkłada wiele pracy w to, by osiągnąć sukces. Występuje na scenie, udziela wywiadów, prowadzi regularnie swoje konto na portalu społecznościowym, dzięki czemu możecie na bieżąco śledzić jej karierę i życie zawodowe. Prowadzi także program "My wam to zagramy" w TVS.
29.11.2009 roku wystąpiła w znanym programie "Szansa na Sukces" prowadzonym przez Wojciecha Manna. Zaśpiewała tam piosenkę Justyny Steczkowskiej "To mój czas" i oczarowała wszystkich swoim pięknym głosem. Ciekawostką jest również to, że Magdalena w 2009 roku została Miss Internetu województwa śląskiego.

To niezwykłe jak bardzo ta młodziutka wokalistka jest wszechstronnie utalentowana. Z takim darem do śpiewania, niebanalną urodą i wspaniałą osobowością bez wątpienia osiągnie szczyty popularności.

Dodaj komentarz

Formularz

Piekny, głęboki a zarazem ujmujący głos. Młoda dziewczyna, a ma niewątpliwie wielki dojrzały talent . Kiedy zaczyna spiewać WSZYSTKO się zatrzymuje żeby jej posłuchać.
A co obecnie porabia p Madzia pozdrawiam cale Tvs buziaczki
Zamiana w duecie na p.Silskiego to znakomite posunięcie
Pani Magdo.Uwielbiam ogladac programy,kiedy razem z panem Damianem wystepuje pani na scenie.Oboje jestescie cudowni,oboje piekni,utalentowani i wydaje sie,ze stworzeni dla siebie.I prosze,wystepujcie zawsze razem bo razem wygladacie bosko.
Super wokalistka,najwyższy czas o dobrego managera
Niech sie pani pokaze teksknimy.
Czyzby ktos w Telewizji TVS wydal zakaz na emisje materialow z Pania Magdalena Pal? Na to wlasnie wyglada. Ale za to jedna Pania Tereske moga puszczac na okraglo.
Dlaczego pani Magda nie wystepuje w koncertach zyczen z Damianem Holeckim ani sama poprostu znikla ze sceny.
PANI MAGDALENO wszystkie Magdy słyną z urody i lubią śpiewać , a;e pani URODA TO JEST WYJĄTKOWA, BÓG DAŁ PANI PIĘKNY PREZENT- CIESZĘ SIĘ , ŻE MOŻEMY DOŚWIADCZAĆ TEGO DARU.
Bardzo ładna dziewczyna i młoda kobietka????
JAk to jest wieczorem jest 272 pl.. ... a rano 264.....dlaczego każdego Dnia jest zmieniona punktacja
Śliczna, utalentowana... Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów!!!
pięknie śpiewa i wyglada
Zdolna piękna pracowita...powodzenia
Magdalenko nie proś się o to żeby Poloczek z Tobą w duecie cokolwiek zaśpiewał, wyczuwam z jego strony niechęć do Ciebie, a może się mylę?.
Najlepiej jak śpiewasz z Damianem no i oczywiście solo.
Chętnie bym posłuchała jak śpiewasz w duecie z Bernadetą Kowalską, jesteście obie ogromnie utalentowane.
Mało jest w TVS koncertów z Twoim udziałem a szkoda.
Tylko piękna kobieta. Talent muzyczny mierny, niczym nie wyróżniający się od popularnych śpiewaczek.
MAGDALENO JESTES SLICZNA I UZDOLNIONA MUZYCZNIE.
WEZCIE SLUB Z PANEM DAMIANEM HOLECKIM I WYDAJCIE NA SWIAT POTOMSTWO NAPRAWDE WARTO ZOSTAWIC PO SOBIE POTOMSTWO DO TEGO TAK PIEKNE I UTALENTOWANE KIBICUJE
PIEKNIE SPIEWA I JEST PIEKNA
jest słodsza niż karton murzynków.
Piękna dziewczyna,cudowny głos,piękny taniec...i jak tu nie lubić dziewczyn ze Śląska
Pani Magdalenko, podziwiam urodę i talent do śpiewania oraz tańca, mam jedną uwagę w prostych włoskach wygląda Pani bardzo młodo i ślicznie, kok niestety postarza a jest pani bardzo młodą osobą, warto to podkreślać.
Życzę solowej kariery oraz występów z panem Damianem jako tancerka i wspólne śpiewanie.
drogocenny pani MAGDO GŁOS i super utwory na płycie ,życzę dalszych wspaniałych sukcesów.
Zjawisko, wdzięk, uroda a głos... KAPITALNE
Pani magdaleno dlaczego taka ładna i nzgrabna dziewczyna zawsze albo długa suknia albo spodnie. Może wreszcie pokaże npani coś więcej np w "my wam to zagramy"

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio