Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Somer


Zespół bawi i umila imprezy już od początku lat 90-tych, z każdym rokiem z coraz lepszym efektem. Na koncie bandu znajdują się takie piosenki, jak: Zostań tu, Moje wakacje, Uśmiech, czy jeden bardziej znanych i lubianych kawałków Chłopcy ze Śląska. Każdy kawałek to dawka dużego optymizmu i humoru, którymi zespół chce zarazić swoich słuchaczy. W skład zespołu Somer wchodzi trzech utalentowanych i optymistycznie nastawionych do życia facetów:

Janusz – vocal, gra na gitarze i trąbce, pisanie tekstów. Janusz jest bardzo utalentowanym i wszechstronnym członkiem zespołu. Prywatnie to szczęśliwy mąż i ojciec, dla którego muzyka i jej tworzenie jest prawdziwą pasją.
Marcin – vocal, gra na klawiszach i saksofonie. Jest to człowiek z pasją, kochający to, co robi i wierzący w sens swojej pracy. Dodatkowo Marcin jest znakomitym wodzirejem, który może poprowadzić i zabawić każdą imprezę.
Mariusz – opracowywanie piosenek i utrzymywanie sprzętu muzycznego, gra na syntezatorze, akordeonie i saksofonie. W rzeczywistości ma na imię Marcin, jednak ze względu na to, że w zespole jest już osoba o takim imieniu, postanowił posługiwać się pseudonimem Mariusz. Jego zadaniem jest także zabawianie gości podczas imprez (prowadzenie gier, zabaw, skeczów). Mariusz jest z zawodu matematykiem i informatykiem, ale jego prawdziwa pasja to muzyka, którą rozwija grając w zespole Somer.

Somer to śląski zespół istniejący na scenie muzycznej już od 1990 roku, który przez lata swej działalności na scenie zyskał sporą popularność i przychylność odbiorców w różnym wieku. Znane trio specjalizuje się w graniu muzyki weselno-rozrywkowej idealnej na imprezę weselną, zabawę sylwestrową, studniówkę i wiele innych okoliczności.

Na stronie internetowej śląskiego tria możesz dowiedzieć się więcej o tej lubianej kapeli, poznać twarze członków zespołu oraz zdobyć namiary kontaktowe. Znajdziesz tu także zakładkę aktualności, z której dowiesz się wszystkiego o najbliższych występach. Możesz

Dodaj komentarz

Formularz

Super zespol. Graliscie nom i bawiyliscie nos na fajerce w Slawiecicach za co jeszcze roz wom srogie dziynki. Odymnie mocie pewny glos :).

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio