Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Andy & Lucia


Polsko-niemiecki zespół Andy&Lucia to duet, który gra muzykę zarówno dla osób młodych, jak i starszych. Każdy koncert przez nich grany zawiera utwory z 3 płyt, które wydano w trzech językach - polskim, śląskim i niemieckim.

Na scenach i różnego typu imprezach są już od ponad 20 lat. Przez ten czas zagrali wiele koncertów, zabaw i wesel. Oprócz grania i śpiewana swojej muzyki, zajmują się również muzyką międzynarodową. Muzyka jest przez nich osobiście wykonywana na własnych instrumentach. Na wesele czy zabawę taneczną zespół można wynająć jako duet - "Andy&Lucia", albo trio pt. "Duo Trio Selavie". Praktycznie wszystkie gry i zabawy weselne są zespołowi doskonale znane. Dlatego są gwarantem udanej i niezapomnianej nocy.

Organizując zabawę nie trzeba martwić się o nagłośnienie i oświetlenie. Zespół posiada swój własny sprzęt, do obsługi maksymalnie 500 osób. Sprzęt do nagłośnienia jest bardzo wysokiej jakości i nadaje się zarówno na imprezę plenerową, jak i zamkniętą w sali.

Płyty wydane przez zespół posiadają przeróżną muzykę - od tej bardziej spokojnej, romantycznej po naprawdę taneczną. Polecana jest wszystkim Polakom, tym mieszkającym w kraju i poza nim.

Dodaj komentarz

Formularz

Wspaniały duet, piosenki rytmiczne i piękne do tańca i ucha. POZDRAWIAMY
witam serdecznie i milo :)
Witom Cie Pjyknie Lucia i Chca Ci winszować na tyn Twój Gyburstag najsamprzod 100 Lot uśmiychu kożdego dnia, coby Cie troski mijały, żeby Ci zawdy zdrowi dopisywało i żebyś umiała znojść czas na marzynia. Bo marzynia som fest ważne. Łone nos wyróżniajom łod wszyjstkigo tego, co żyje. Do tego jeszcze chca Już ale razym z Andy Życzoc Wom dalszy tak Wspaniały Kariery Estradowy i Zdrowych Pogodnych i Radosnych Swjont Bożego Narodzynio .
Sa wspaniali, lubie ich sluchac, Pozdrowiom wos kochani.
Pozdrowiom was , jestescie super dalyj tak.
Wspaniały zespół uwielbiam Was słuchać. Pozdrawiam.

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio