Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Kapela Kamraty

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Kapela Kamraty


Kapela Kamraty swoje muzyczne pierwsze kroki zaczęła stawiać już w 1999 roku. Założycielem i pomysłodawcą zespołu był Ryszard Piszczelok (wcześniej lider zespołu B.A.R.), który do dzisiaj gra w bandzie na gitarze. Od 2003 roku kapela występowała już samodzielnie - wcześniej koncertowała pod patronatem firmy PROMUS. W składzie Kamratów obecnie możemy zobaczyć: wokalistka Agnieszka Jabłonka, również śpiewająca Agnieszka Sus - grająca na organach i klarnecie, gitarzysta - Ryszard Piszczelok, Marek Pieczka - wirtuoz trąbki i saksofonu oraz Sandra Droździoł także grającą na klarnecie i saksofonie. Wcześniej w składzie zespołu występowała również Teresa Walerjańska (skrzypce, wokal), która obecnie występuje solowo.

Zespół do tej pory wydał dziewięć płyt CD kolejno - Ze śpiywkom przez Śląsk, Przez życie razem, Życie na emeryturze, Świat w marzeniach, Bawiymy sie, Oktoberfest z kamratami, 15 lat - Śląskie śpiewanie, To nos raduje oraz Do tańca i... . Kamraty koncertują przede wszystkim na Śląsku. Spotkamy ich jednak także na występach w całej Polsce. Fani mogli też posłuchać kapeli podczas Śląskiej Biesiady w Chicago USA i w Budapeszcie. Teledyski zespołu możesz obejrzeć w TV Trwam oraz lokalnej telewizji TVS. Kapela, oprócz zwykłych koncertów, proponuje program estradowo-kabaretowo-biesiadny. Autorskie piosenki przeplatane są znanymi biesiadnymi przebojami oraz doskonałym śląskim humorem. Jeżeli organizujesz festyn, biesiadę dożynki, karczmę piwną, Babski comber czy imprezę okolicznościową - ten zespół będzie świetnym wyborem.

Oficjalna strona tego śląskiego bandu jest bardzo prosta w nawigacji. Znajdziesz na niej pełną historię zespołu oraz notki biograficzne poszczególnych jego członków, ofertę koncertową z danymi kontaktowymi oraz galerię z koncertów i wyjazdów. W zakładce Prezentacje obejrzysz filmy z występów i teledyski grupy a pod linkiem Posłuchaj usłyszysz fragmenty ich wyjątkowych utworów.

Prawdziwe, zabawne i przede wszystkim pełne śląskości piosenki zespołu Kamraty to prawdziwe hity, których będziesz chciał słuchać przez cały dzień.

Dodaj komentarz

Formularz

Pani Urszulo, jeśli chodzi o pana grającego w Teledysku, to ew. proszę o kontakt na numer kapelowy 505-736-118
Witam....w deledysku ..DUZO SZCZĘSCIA I POMYSLNOSCI jest Pan starszy z siwymi włosami....biała koszula i czarne spodnie .....mam prosbę i chce wiedziec jak się nazywa bo mam takie uczucie jakby była to osoba którą od dłuzdzego czasu szukam.....prosze mi napisac jak go mogę odnalezsc np.na FB
Witam was jesteście cudownie tak trzymać pięknie gracie pozdrawiam Piotr z Malopolski
lubie sluchac tego zespolu
Jesteście zachwycający.Słucha się was superowo ,a te trąbki plus saksofon i cała reszta szkoda gadać..

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio