Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Servoos


Znany i lubiany nie tylko w Polsce, ale także za granicą zespół Servoos!, to band, który gra folkową muzykę kilku krajów, wykorzystując w tym celu aranżacje pop-dance.

Nazwa zespołu została zaczerpnięta ze znanego chyba każdemu określenia servus, czyli powitanie. Lekka modyfikacja tego słowa pozwoliła na osiągnięcie niebanalnej i dającej się zapamiętać nazwy. Jednocześnie świadczy ona o dużym otwarciu na inne narodowości.

Zespół powstał w maju 2012 roku, czyli stosunkowo niedawno, ale już od samego początku zjednuje sobie fanów i pnie się coraz wyżej na listach przebojów.

W skład zespołu wchodzą: Leszek Ścibak – wokalista, Daga Ścibak - wokalistka, Mariusz Bogaczyk – saxofon, syntezator, Mariusz Mika – trumpet, Janusz Korczyk – akordeon, Łukasz Walczak – bębny, Dawid Ścibak – gitara.

Zespół Servoos postawił na skoczną i wesołą melodię, która łatwo wpada w ucho. Dodatkowo członkowie zespołu chcieli przypomnieć swym słuchaczom brzmienie prawdziwych instrumentów, często dziś zastępowanych programami. Wokaliści postawili na wielogłosowość, dzięki której osiągają znakomite efekty i ich piosenek bardzo przyjemnie się słucha. Utwory są wykonywane zarówno w naszym rodzimym języku, jak i po angielsku, dlatego też zespół ten jest tak bardzo ceniony również za granicą. Występy bandu uświetniały przeróżne biesiady, festiwal Octoberfest oraz eventy filmowe. Zespół koncertuje po Polsce, jak i po całej Europie dając 90-miniutowe występy, które zawsze gromadzą spore rzesze zagorzałych fanów. Band ten uświetnia także wszelakie imprezy okolicznościowe, nie tylko grając i śpiewając, ale także prowadząc zabawy i konkursy.

Mimo krótkiego stażu na scenie, zespół posiada kilka kawałków, które już dziś są hitami. Do najchętniej słuchanych nalezą: Jesteś moją muzą, Ukraina, Sierra Madre, Razem, Ale Jazda. Na uwagę zasługuje także kawałek Servus Euro – oficjalny Hymn Kibica na Euro 2012 - został on nagrany z myślą o ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej i właściwie od tego kawałka zaczęła się przygoda zespołu ze sceną.

Na oficjalnej stronie internetowej znajdziesz wszelkie istotne informacje o samym bandzie, jak również obejrzysz najpopularniejsze teledyski oraz poznasz biesiadny repertuar zespołu.

Dodaj komentarz

Formularz

Znakomity band wczoraj na rynku o 22 grali cudownie pozdrowienia dla LESZKA
Wspaniały zespół i co najważniejsze gra na żywo. Czyste żywe brzmienie instrumentów. Zawsze wspaniałe prowadzenie wszelakich imprez, ewentów, biesiad czy też koncertów. Jest to zespół, którego warto posłuchać i zapraszać do uświetniania wszelkich wydarzeń okolicznościowych.
Polecam każdemu!!!

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio