Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

M Band


Twórcą i inicjatorem projektu M Band jest Michał Nieroba. Kiedyś pod nazwą EMI Band przez kilka miesięcy grali w duecie – Michał jako wokalista i twórca muzyki, Edward Sikora – gitarzysta i tekściarz. Po pewnym czasie do wspólnego grania zaprosili wokalistkę – Michalinę Starostę. Obecnie zespół M Band tworzą Michał Nieroba i Magdalena Opolona.

Pomimo tego, że grupa na rynku muzycznym istnieje niedługo to już w lutym 2016 roku światło dzienne ujrzał debiutancki krążek zatytułowany "Ja poczekam". Na płycie znajdziemy czternaście autorskich utworów zespołu, m.in.: "Tylko Tobie", "Takich dwóch", "Nie mów nigdy żegnaj", czy robiący furorę utwór tytułowy "Ja poczekam". Większość z nich to romantyczne piosenki w ciepłej i spokojnej aranżacji, nie zabraknie jednak też utworów szybkich, radosnych i idealnych do tańca. Wszystkie łączy jedno – wpadają w ucho i zapadają w pamięć, już po jednym odsłuchaniu nucimy melodie. Teksty utworów także robią wrażenie są dobrze napisane i mówią o codzienności, o sytuacjach, które mogą spotkać każdego z nas i o uczuciach, które nami kierują.

Zespół M Band dużo koncertuje zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Oprócz dużych scen i występów na Śląskiej Gali Biesiadnej w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Dniach Bytomia czy Dniach Piekar Śląskich, artyści zajmują się także profesjonalną muzyczną obsługą imprez okolicznościowych, festynów i biesiad. Grupa oprócz własnego, posiada szeroki repertuar znanych i lubianych utworów w ciekawych aranżacjach.

Zespół posiada własny oficjalny profil na Facebooku. Co dzień na fanpage'u meldują się nowi fani. To tutaj przeczytamy informacje o terminie i miejscu zbliżającego się koncertu. Zobaczymy zdjęcia z występów, które już się odbyły. Tutaj również znajdziemy linki do najnowszych teledysków i piosenek zespołu oraz wywiadów z M Band w radio, prasie i telewizji.

M Bandto ciągle rozwijający i docierający się zespół. Jeżeli pasja i miłość do muzyki podczas występów w tej grupie nie zblednie, o artystach będziemy słyszeć coraz częściej.

Dodaj komentarz

Formularz

O to chodzi. Dziekuje Alois Kurzella z Bonn.
Chłopcy Tak Trzimać.Pozdrówka.
Z wielkim trudem zdobyłem w ubiegłym tygodniu płytę zespołu EMI BAND. Krążek zawiera same hity, teksty i muzyka super, jest świetnie nagrana, że chce się jej słuchać na okrągło. Gorąco polecam.
super solista JA POCZEKAM i TYLKO TOBIE..reszta nie az tak wazna lacznie z innymi miernymi solistami

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio